Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem fogyok le?

Miért nem fogyok le?

Figyelt kérdés

mindennap futok kb 20-30 percet.

És egyszerüen nem fogyok,sőt,még híztam :O

Meg arra is gondoltam hogy lehet hogy azért mert mostanába észre vettem hogy folyton éhes vagyok.És most is megettem 2 lekváros kenyeret de még mindig éhes vagyok ://

Miért van ez??

13L


2011. júl. 23. 14:44
1 2
 1/13 hot_kiss válasza:

Mert többet zabálsz, mint sportolsz.

Messze ne hidd azt, hogy azzal, hogy egy nap futsz fél órát, azzal lefogsz majd fogyni hiperszuper gyorsan, pláne ha így eszel mellette.

13 éves vagy, még most nősz és fejlődsz.

Próbálj többet futni, ha nem megy, akkor valami tornát is vezess be mellé és változtass az étrendeden.

2011. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mennyit iszol? Mert napi 2-3 litert kellene.



:-)

2011. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány centi, hány kiló vagy?
2011. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Figyelj oda arra, hogy mit eszel! Ne zabálj állandóan, mert akkor semmire nem mész a futással.

Fogyassz kevés cukrot, kevesebb széndhidrátot (kenyér, tészta főleg!!), chipset és hasonló szennykajákat egyáltalán ne, alacsonyabb zsírtartalmú tejtermékeket vetess, sovány húsokat egyél (baromfi, hal), és mindemellett zöldség, gyümölcs!

2011. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A fogyás nem ilyen egyszerű.

Magában az a 20-30 futás NAGY NULLA, nem fogsz tőle lefogyni.

Egyébként is kevés az ennyi sport. Csinálj valami mást is mellette, és figyelj az étkezésedre.

2011. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

14:50 egynap alig iszok ilyen 4-5 pohár tejet vagy vizet.de nem vagyok szomjas

14:51 60 cm és nem tom mennyi kg vagyok mert bugos a mérleg,és állitólag 4 kilóval többet mutat és ma mikor megmértem,52 kg-ot mutatott viszont apám szerint jó.

amúgy aha,csak az a baj hogy anyámék ha megkérem őket hogy pl ne azt a fos fehérkenyeret vegyék,hanem pl barna kenyeret,meg hogy ne vegyenek folyton ilyen nyomorék csokiscerbonát meg csokis nem tudommit,hanem valami normális cuccot,mi a válasz?? -Jaajj,hát akkor költözz el és vegyél magadnak mert nekünk nincs pénzünk ilyenekre.

és ami még jobb,hogy nem is tudnak főzni,mert náluk még egy sima leves is tocsog a zsírban meg az olajban.

Ráadásul mindig direkt olyan kajákat főznek,amiket én utálok,pl halat meg tarhonyát meg ezeket a pacalpörköltöket meg húsleves,én pedig ezeket nem eszem meg,ezért élek lekváros meg vajas kenyeren.

a sportról meg annyit,hogy amikor megkértem őket hogy hagy mehessek barátnőmmel úszni,erre is az volt a válasz hogy nincs rá pénzük

futni meg csak azért szoktam ilyen keveset mert tökunalmas és én csak akkor tudok valamit rendesen csinálni,ha van is hozzá kedvem.

valószinüleg ezért volt normális alakom,amig még kosaraztam,mert azt szerettem is csinálni és jó is volt.

2011. júl. 23. 16:12
 7/13 anonim válasza:
100%

a vaj nagyon hizlal tiszta zsir... a dzsem tiszta cukor?! kenyer = szenhidrat..

fozz te magadnak :) levest.. turospityoka levest, az meg finom is es nem is hizlal, max keves krumplit teszel bele :) es a dzsemes kenyer nagyon durvan hizlal.. a FUTAS meg tokeletes.. nem kell tobbet fuss.. 20-30percnnel, de utana nyujtsal es csinalj hasizmokat, meg gugolast:)


ne egyel sok kenyeret.. az a vetek..:-S azzt ha lecsokkentet napi 1-2szeletre s azt is reggel, akkor latszani fog a sok valtozas, csokkentsd le a cukrot zsirt.. mas kerdes?!

nekem siekrult, neked is sikerulhet :) jaaj es a hal, pedig nagyon egezseges.

2011. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
+zoldsegek salatak, gyumolcsok! ott vannak :)
2011. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ :))

amúgy lehet hogy a hal egészséges csak szaríze van és hányingerem van márcsak a gondolatától is.

amúgy tök mindegy mitcsinálok,1 hónap alatt úgyse fogyok le,a suliba meg megint minden kezdődni fog elölről:mindenki basztat a hajam miatt,a lányok meg amiatt hogy milyen dagadt vagyok szóval ...

2011. júl. 24. 11:08
 10/13 anonim válasza:
100%

miert a hajad miatt?? :)


es amugy.. meg 1honap alatt le lehet :) csak oda kell figyelj, es ugy egyel h ezentul mindig tarts be azt a szabalyt amit elkezdesz, pl reggelire 1 szelet piritos.. tojas so es olaj nelkul, ebedre leves.. es max aztan 1-2ora mulva 1 alma vagy vmi gyumii :)


es.. ez igy menne es sikerulne, persze lehet valtoztatni kozben.. nem mindig csak ezt :) na deee a kenyer az csokkentve kene legyen s a zsir is a so is mert az lekoti a zsirt.. a cukor is :)inkabb mez helyette..!! hidd el sikerulne..:) de mi a baj a hajaddal?

2011. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!