Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem fogyok le?

Miért nem fogyok le?

Figyelt kérdés

mindennap futok kb 20-30 percet.

És egyszerüen nem fogyok,sőt,még híztam :O

Meg arra is gondoltam hogy lehet hogy azért mert mostanába észre vettem hogy folyton éhes vagyok.És most is megettem 2 lekváros kenyeret de még mindig éhes vagyok ://

Miért van ez??

13L


2011. júl. 23. 14:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

14:27 köszi a választ :P

de tuti nem fogyok le,még egy pohár víztől is hízok -.-

a hajamról meg annyit hogy nővéremet kértem meg hogy vágja le mert töredezett a vége és azt mondtam neki hogy csak 2-3 centit vágjon le,annál rövidebb NE legyen!!...erre levágta a fél hajamat kb és most olyan hogy hátul alig van vagy 1 centis hajam és előre hosszabbodik és ... wháááá k.rrva szarul néz ki,még felgumizni se tudom mert olyan rövid és elöl már nőtt vagy 2 centit mióta le lett vágva,hátul meg ugyanolyan és annyira utálom...nem egyszer sírtam miatta ..

és direkt növeszteni akartam,erre levágta a hajamat :'(

pedig direkt elmondtam neki egy csomószor hogy NEEE VÁGJON SOKAT CSAK 2-3 CENTIT erre levágott 10 cm-t -.-"

a kettő között szerintem van egy kis különbség

és annyira gáz,komolyan már az utcára is félek kimenni mert mindig a hajamat igazgatom meg attól félek hogy kiröhögnek miatta :SS

olyan ciki .. :SSSS

2011. júl. 24. 17:49
 12/13 anonim válasza:
100%

ertem, hat nekem is volt mikor levagtak es total kivoltam akadva! de ne igy fogd fel a dolgokat, allj pozitivan hozza.. hidd el sokat segit :)


eees tudom ennel rosszabb nincs ha csak par centit kersz s sokat kivagnak.. pff ! de megnoo, addig nezz neten frizurakat h tudnad megoldani h alljon valahogy s lakozd :) s meglatod helyrejonn! nekem gondor hajam van.. s ha levagjak olyan a fejem mint egy boszinak, most szerencsere megnott valamennyire de ra szoktam neha neha vasalni.. s na emiatt torik:( szoval ki erzi jol magat a borebe?? senkii.. mindenki tobbet akar jobbat! es nee agodj:) csak pozitivan :) oke?:)

2011. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ :))

csak az a baj hogy nincs hajvasalóm se és hajlakkozni meg zselézni meg ilyen cuccosokkal kenni,fújni nem akarom mert azoktól meg ugye korpás meg zsíros lesz a hajam és akkor már inkább álljon hülyén minthogy tönkretegyem :S

2011. júl. 25. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!