Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » összefügghet a táplálkozásommal?

összefügghet a táplálkozásommal?

Figyelt kérdés
a vizeletem mostanában kellemetlen szagú, olyan fojtó szaga van, összefügghet ez azzal hogy mostanában elég egészségtelenül táplákozom? pl reggel eszek vmit és azután csak este de akkor mindent.
2011. júl. 23. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,összefügghet.Nem iszol kevés folyadékot? Nekem a vizeletem akkor szokott kellemetlen szagú és sárgás lenni,ha keveset iszom aznap.Amúgy én nem táplálkozom egészségtelenül,csak akkor fordul elő,ha keveset iszok.
2011. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem mondhatnám, hogy olyan sokat iszok..szval megfogadom a tanácsod köszönöm:)
2011. júl. 23. 22:06
 3/3 rekusska válasza:
Szerintem is simán összefÜghet, de lehet genetika is... SOkat igyál, mert attól szokott sokkal sárgább lenni a pisi, hogy keveset iszunk, meg próbálj meg egy kicsit jobban enni, zöldság, stb...
2011. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!