Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy hízzak?

Mit csináljak, hogy hízzak?

Figyelt kérdés

185 centi vagyok és... 58 kilo. 16/F.

Már elég sokféle módszert kipróbáltam. Próbáltam, többet enni, hízlaló dolgokat,lefekvés előtt is... Nem jött be. 2-4 kilot híztam és pár hét alatt visszafogytam. Másrészt nem megy nekem ez a nagyon sok evés, de amúgy sem eszek olyan keveset, szerintem nem itt van a gond. Fontos lenne ez nekem hogy meghízzak, mert kissé undorodok magamtól, ha magamra nézek...


2011. júl. 25. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
először is egyél sok húst fehérjét és gyümölcsöt ,és kezdj el edzeni fekvőzni felülés stb egyszóval izmot akarj felszedni fel ne zsírt ,ha nem vagy dagadt akkor jobban fok látszani ,és csajoknak tetszeni fog:D
2011. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam már sok könyvben (ami tudományosan bebizonyított tény!), hogyha 1-2 napig koplalsz, akkor ugye a következő napokban annyira megjön az étvágyad, hogy rengeteget fogsz enni, másrészt a koplalás alatt a szervezet tartalék üzemmódba kapcsol, ergo amit a koplalás után fogsz enni, jobban lerakódik. Ha már mindent kipróbáltál, próbáld ki ezt is :)
2011. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Igyál cukros teát, szénsavas, cukros üdítőket, vegyél zsíros margarint (legalább 60%-osat), fehér kenyér/liszt az alap, Magnum fagylalt, egy csomó keksz, sertéshús, töltött káposzta, hurka, kolbász, szalonna :)

És kis apróságok: mindig egyél nagyobb tányérból, nagy villával, ne rágd meg sokszor a falatot (mert az telít inkább), vegyenek téged körül a meleg színek, főleg a piros, hiszen az étvágyfokozó, és hadd tegyem hozzá, hogy az alkohol, a sör is meghozza az étvágyat. Remélem segítettem :D

2011. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Am neked valami testépíté lenne megfelelő. Ha van rá pénzed, vegyél fehérjeporokat/turmixokat és járj el testépítő edzéskre. Ott is tudnának neked segíteni.
2011. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hú, hát köszönöm a válaszokat

1 válaszoló: sok húst fehérjét azt eddig is ettem és eszek. A gyümölcsök azok kimaradtak, tény hogy nem jó így. Az edzés az igen, jó ötlet még ha nehezen is veszem rá magam.

2.: Erről még nem hallottam. Egy próbát biztos megér.

3.: Igen valahogy így kéne ennem... Csak azon gondolkoztam hogy ez a hirtelen sok zsíros,cukros dolog nem-e okozhat valami egészségügyi problémát. Így is épp elég betegséget szoktam magamnak beképzelni...

4.:Sajnos nincs pénzem ilyenekre.

2011. júl. 25. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de nekem is ez a bajom. Képtelen vok hízni. :(


A harmadik válaszolóra ne hallgass, csak tönkreteszed magad, de tömeget nem fogsz felszedni. Egyél sokat, és mozogj sokat. Hús, rizs, krumpli, gyümi... nekünk azért mehet csoki is, amikor kívánjuk, meg több vaj, tészták, jégrém. Csak ne ebből álljon a napi kaja. :)

2011. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudom milyen érzés,a te korodban én is marha sovány voltam,ettem ittam zabáltam de semmi,aki sírt a súlya miatt annak azt mondtam nekem sohasem lesz ilyen gondom.

Amikor befejeztem a sulit akkor elkezdtem hízni pedig nem ettem többet,mára már megfelelő súlyom van a koromhoz képest,szóval lehet nem is kéne erőltesd,a végén tönkre teszed magad,a protein porokat én sem ajánlom,inkább szalonna kenyér sör kolbász :))

2011. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!