Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek azért, hogy hízzak?

Mit tegyek azért, hogy hízzak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb. 178-180 cm vagyok és 49 kg.De úgy érzem, pont annyit eszek amennyit megbírok. Milyen gyógyszert vagy mit ajánlanátok, hogy meghízzak? Esetleg vizsgáltassam ki magam? Még annyit, hogy nincs annyi pénzünk, hogy nagyon válogathassak. 15/F
2011. aug. 19. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Este próbálj meg enni valami zsírosat vagy kenyeret. Ülj be a tv/gép elé nasizni mondjuk chipset vagy valami ilyesmit. Utána pedig mehet izomnak ha gondolod
2011. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 De Puta Madre ***** válasza:
55%
Sok szénhidrátot, SOKAT.. A rizs olcsó. Napi 200-250g-ot. Nyersen, főzetlenül mérve. Olajokat, magokat, diót, mogyorót... És minél több húst, tojást, fehérjéket.
2011. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Eloszor is sportolj. A futas minden izmot megmozgat, de egy tisztessegesebb kuzdosport megjobb.


Masreszt etkezz egeszsegesen, es rendszeresen, napi 3x.. En akkor indultam "hizasnak" amikor elkezdtem rendszeresen reggelizni es vacsorazni is. Felkeles utan, lefekves elott.


Masreszt szedj vitaminokat illetve kaphato gyogyszertarakban bizonyos ensure plus nevu tapszer ket decis kiszerelesben. Eleg modern szer, keress ra a googleban, es nem tartalmaz karos anyagokat. Orvos felirhatja es akkor csak 150 ft. Napi kettot ajanlok.


Ennyit tudok mondani, amugy hasonlo helyzetben voltam, vagyok mint te, viszont erosek az izmaim es nem vagyok tulsulyra hajlamos, ennek orulok. A rossz anyagcsere t meg a serdulokori bizonytalaln hormonhaztartas is okozhatja

2011. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A mai vacsorám disznósajt fehérkenyérrel, garantáltan hizlaló.
2011. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. aug. 19. 19:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyél rengeteg szénhidrátot (elsősorban krumpl, rizs, tészta, aztán jöhet a csoki is :), fehérjét (inkább a disznót, marhát válaszd a csirkével szemben, és nyugodtan ehetsz zsírosabbat).

Nagy zsírtartalmú tejföl, tej, kakaó, olajos magvak.


Mindent dúsíts: pl. rántotta reszelt sajttal, v gyümölcslevest zsíros tejszínnel. Nyugodtan ehetsz rántott cuccokat, sülteket, sütit (bár azt módjával).


És mozogj. Ne futás, inkább erősíts, könnyebben jön az izom.


Én anorexiából jövök kifelé, de amíg csak ettem és punnyadtam, semmi hatása nem volt, de most már minden nap erősítek úgy fél órát, és ugrott a tömegem. Mennyiségre nem eszek (nm bírok) annyit, de amit lehet, felturbózok tejföllel, tejjel, sajtkrémmel, ilyesmi.

Bár a fél tábla csoki rendes kaja mellett simán lemegy egy nap. :)

2011. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És erősítés alatt pontosan mit értesz?
2011. aug. 19. 20:27
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

erősíteni ne erősítsen, ha az alatt a kondizást érted..fekvőtámasz, felülés, guggolás, törzsemelés (bár az nem fontos) lábemelés, nyújtás, 30-30-30 mindegyikből, sorozatban akár 90-et is csinálhatsz.


De óvakodj a konditermektől, mert olyan amorf majomtested lesz mint mostanában elég sokaknak.

2011. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 De Puta Madre ***** válasza:
77%
Amorf majomteste lesz? Megnézném a te testedet, amit fekvőtámasszal értél el. És egy röntgent is, a gerincedről, hogy a felüléssel mit értél el. Pont, hogy a súlyzós edzés való neki, nem ilyen hülyeségek, amiket te írsz. Azokkal a kutya f@szát fogja elérni, nem pedig egy arányos testalkatot.
2011. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

15:27!

"törzsemelés (bár az nem fontos)" ???

attól, hogy Te egy szerencsétlen, rosszul informált egyed vagy, nem feltétlen kell ám a hülyeséget leírni..

2011. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!