Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Laktózérzékenyeknek jár még...

Laktózérzékenyeknek jár még adókedvezmény?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen igazolást kell beszerezni vagy külön nyomtatványt kell kitölteni?Előre is köszönöm a segítséget
2011. júl. 29. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
én laktózérzékeny vagyok, de még sosem hallottam h bármilyen adókedvezményt kapnék. Légyszíves mond el,mikor járt ez érdekel!
2011. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

utánanéztem:

A betegség fennállását szakorvosnak kell igazolni. Az SZJA kedvezmény 2004-ben havi 2000 Ft volt. Ezt a kedvezményt viszont kizárólag az tudja igénybe venni, akinek a tárgy évben min. 24.000 Ft SZJA fizetési kötelezettsége keletkezik. Ez azt jelenti, hogy ezt a kedvezményt a nyugdíjasok, az alacsony jövedelműek, az eltartottak, a munkanélküliek, a szociális jellegű eltartásban részesülők, valamint a főiskolai vagy egyetemi hallgatók értelemszerűen nem vehetik igénybe.

2011. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A papírokról pedig:

A támogatásokat a Magyar Államkincstár illetékes területi igazgatóságánál, az illetékes Területi Államháztartási Hivatalnál, helyi önkormányzatoknál lehet igényelni. Segítséget adhat ebben az internetet használók számára a www.magyarorszag.hu/ugyintezo/dokumentumtar/ ahonnan a szükséges nyomtatványok nagy része letölthető, kinyomtatható, vagy a számítógéppel kitölthető és így lehet a megfelelő hivatalhoz beadni.

2011. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!