Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anyagcsere gyorsításra valami...

Anyagcsere gyorsításra valami "gyógymód"?

Figyelt kérdés

Szerintem (kirívóan) hosszú az anyagcserém, átlagban 2-3 nap, de van mikor 4 napig sem megyek WC-re! Ez a rendszertelen étkezés oka vagy ..?

Vmi ételek vagy valami van amivel meggyorsíthatnám? Igazából még fiatal vagyok tehát nem zavarja a mindennapjaimat és nem is okoz hasfájást, de néha azért fura h 4 napig nem megyek wc-re és akkor olyan vagyok mint egy páncél hasú:)


2011. júl. 29. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

mindennap tegyél egy joghurtba 1 evőkanál lenmagot vagy korpát (én a lenmagot kifejezetten szeretem,szerintem inkább azt tegyél bele:D)Ez gyorsít rajta,ráadásul kitisztítja a beleket is:)

korpát és lenmagot bioboltokban tudsz venni:)

2011. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sok rost,sok víz. reggelire éhgyomorra langyos víz. zöld tea
2011. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Manesz ***** válasza:
vagy csak simán hashajtó.
2011. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hashajtót nem szeretném mert egy hónapig ment és örültem h vége szakadt!
2011. júl. 29. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:

joghurt+zabkorpa+méz+aszalt szilva, vagy füge

szilvalekváros piritós+egy pohár tej

pohár tej+kis méz+mindenféle bogyós gyümölcs-turmix

zöldséglevek

paradicsomlé+teljes kiőrlésű kenyér+sajt+zöldségek

teljes kirőlésű kenyér szendvicsnek, hozzá sovány sajtok, pulyka, csirkemellsonka, főtt tojás, zöldségkrémek, túrókrém és zöldség

sok gyümölcs

ebédre meleg de könnyű levesek-főleg zöldség, tojás, gyümölcs, paradicsom, utána főzelék(spenót, sóska, tök,), rakott ételek, barnarizs, krumpli, zöldséges tészták, sovány husik, halka, egy pohár meleg tea

víz

én ezzel elértem mindennap van eredmény amúgy eddig heti 1-2 de nekem fájt is a gyomrom

2011. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hűűű köszönöm!!
2011. júl. 30. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
a gyógyszertárban lehet kapni olyan teát,ami nem hashajtó hanem inkább rendbentartó..én is azt iszom és segit
2011. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcsök sok koffein, esetleg durvabb stimulans:) Csak vigyázz ne szokj rá.
2011. aug. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!