Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sovány vagyok. Hogyan hízlalha...

Sovány vagyok. Hogyan hízlalhatom fel magam?

Figyelt kérdés
176cm és 50 kg vagyok.. undorodom a zsíros dolgoktól és szint csak a csirkehúst eszem meg!!! hogyan tudnék felszedni pár kilót hogy ne úgy nézzek ki mint egy csontváz???valami étrend? jah a sportolás kizárt.. (súlyos szembetegségem miatt nem sportolhatok sajna..)
2011. júl. 30. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Istenhozott a csoportban! Nekem is ez a problémám van. Én kb.156cm vagyok és 36.4 kg. Sajnos én sem tudok semmi jót.De énis szeretnék egy kicsit hízni,mert csontváz vagyok :(
2011. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

Én is küzdöttem a soványsággal, 157cm és 38 kiló voltam.

Egy úgynevezett "szénhidrátos diétával" sikerült négy hónap alatt 7 kilót híznom. A lényeg, hogy minél több szénhidrátot egyél. Ennek nem muszáj zsírban tocsogó kajának lenni, hanem pl. sok kenyér csoki!! :) és minden ami hízlal.

Sok sikert!

2011. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
F vagy L vagy?
2011. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én minden reggel 2 pohár kakaót iszok már hónapok óta és 12 kilót híztam, én mindig 46-48 kiló voltam és most 24 évesen vagyok 60-62 kiló!!! A kakaópor nagyon jó tömegnövelő szer, a testépítők tojás+kakaóport szokták tömegnővelőként is használni, nekem a sima kakaó is nagyon bejöt, bár én azért szoktam rá, mert nem ihatok kávét meg cappuchinót se a pánikbetegségem miatt!!!
2011. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem vagytok lisztérzékenyek? Azok szoktak ennyire soványak lenni. (Keress rá a neten!)
2011. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
amúgy lány vagyok..ezt a kakaósat kipróbálom köszi
2011. júl. 30. 21:56
 7/20 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni. Egyél többet, de minőségi ételt, ne édességet meg más hasonló szemetet.
2011. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A testépítők nem szoktak tojást+kakaóport használni . Nem tudom melyik baromtól hallottad ezt a marhaságot.
2011. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a kakaósat semmiképp se próbáld ki. Ne kezdd el egyszerű szénhidrátokkal tömni magad. Sportolj, és egyél több, de minőségi ételt.
2011. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Semmit sem próbálgass. Az úgy jó, amilyen vagy.
2011. júl. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!