Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, Hogy ne legyek...

Mit tegyek, Hogy ne legyek ilyen sovány?

Figyelt kérdés
Miket és hogyan és mennyít kéne ennem? Hogy ne legyek ilyen sovány? , mert már utálom magam, és utálok tükörbe is nézni. Fürödni sem voltam még az idén, mert szégyelem magam. Mit tegyek?
2011. aug. 14. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem amit csak megkivansz:)
2011. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugi, ugyanez a problémám... anorexiásnak csúfolnak, pedig, többet eszek, mint a saját apám.. napi ötször kajálok, bármit... lehet zsíros, édes, tökmindegy.. nem vagyok válogatós.. dee nem tudok hízni... ugyhogy azt mondta az orvosom, menjek edzeni.. azzal egészségesen hízhatok, ahogy gyarapodik az izomtömeg... végülis, igaza volt, eljártam edzeni, biciklizni, stb. és nem fogytam, mivel már nem tudtam hova, viszont izmosodtam rendesen, és hát sikerült is felszedni egy pár kilót, dee ennyi :/
2011. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, hát nem eszem valami túl sokat, s nem mindent. az edzésröl inkább ne beszéljek, mert nem edzek, nem sportolok, és nincs is rá idő, mert melózom, de lehet hogy ez a baj?
2011. aug. 14. 11:36
 4/5 Sin Cara válasza:
figyelj egyél azt amit megkívánsz :/ én 11 éves vook és 65 kiló... bárcsak én lennék ilyen sovány
2011. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyszerü, hogy mit kell tenned: megenni mindent a "tiltott ételek" listáról:D

remélem érted:)

tehát bármit bárhogy bármennyit:)

2011. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!