Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 168 cm magas lany vagyok es...

168 cm magas lany vagyok es 49 kg. Hizni szeretnek, de egyszeruen nem megy. Mit egyek leginkabb? Milyen idopontokba? Alltalaban csak ebedelek es vacsizok. Ja es 24 vagyok.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 19:55
 1/6 anonim válasza:

szia


valószínűleg sok tészta és szénhidrát dús étrend segíteni fog,és mindezt rendszeresen edd de ne hanyagold el a vitaminokat sem!

2009. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igyál cukros üditőt... az nagyon hízlal... édességek, gyors kaják.. tészta stb.. de ne vidd túlzásba.. 65 kiló fölé sztem ne menj :D
2009. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

(előző)

és ha nagyon hízni akarsz este egyél nehéz kajákat

de tényleg vigyázz, mert ha rászoksz nehéz leállni :D

én 2 hónapja igérgetem magamnak h fogyózok kicsit

2009. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is nagyon sovány voltam, 13 évesen csak 32 kiló. beírattak úszni, esténként jártam, és amire hazaértem egy nagx tál sültkrumpli várt otthon, farkaséhesen betoltam az egészet, mert rendesen kimozogtam magam. rágcsinak meg mogyorót ettem, de nem a földit, hanem ami a mogyoróbokron terem, annak is nagy a szénhidrát tartalma, és sok benne a vitamin. Így sikerült kb egy év alatt 8 kilót magamra szedni :)
2009. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyél mindent amit csak akarsz csak az a lényeg hogy sokat és sokszor egyél, ne stresszeld magad semmmin,ja és ha cigizel állj le mert a nikotin gyorsítja az emésztést és attól nehezebben hízol.
2010. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát este ne egyél nehéz kajákat ahogy előbb itt írták, mert csak kinzod a begyed.

Egyél akkor mikor éhes vagy, és annyit amennyi jól esik

2013. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!