Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől tudnék menni wcre?

Mitől tudnék menni wcre?

Figyelt kérdés

Már nem voltam 1 hete.. Általában 5naponta megyek kb. de most már 8napja nem mentem..Pedig amennyi mindent összeeszek, és amilyen mennyiséget..:S:D Nem is tudom, hova kerül az a sok kaja, 1 hét alatt, mert szinte sovány vagyok:D Csak a mai napi kajám: Reggeli kávé,1sonkásszendvics, 2banán, 1műzliszelet, dobozos kakaó. tízóraira vettem fornettit, cocacolát, kávét. ebédre ettem levest, 2tányér túrós tésztát, 1 energiaitalt,2 rákóczi túrós sütit. uzsira 1 tábla csoki, 1 szenya meg 1 zöldalma. vacsira most ettem 3 szelet melegszendvicset, 1 pohár kakaót.

És ez csak 1 napi kajám:D Tudom, hogy nemnormálisan sokat eszek, de semmi bajom sincs tőle:D

És ha 1 hétig ennyit eszek, miért nem tudok wcre menni?? Hova tűnik ez a sok kaja az én kis (162 cm, 54 kg.) testemben?

Köszi előre is a válaszokat:)


2011. szept. 19. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Paleolit étrend (keress rá), rost és vitamindús táplálkozás.
2011. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Pisi sem volt? Semmi? Ez lehetetlen. Szerintem menj dokihoz.
2011. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szűztea kapszula. Szerintem ha a pasim nem fedezi ezt fel,már kicsattant volna. Este bevesz egyet és reggel jön a kaka. És nem megy a hasa tőle,tök kiszámítható.
2011. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Guttalax cseppek

[link]


de aznap már ne menj sehova !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!12-15 csepp egy kis vízbe.Meginni, garantáltan mész tőle, és ez természetes anyagokat tartalmaz

2011. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Drágám olyan egészségtelenül eszel én nem csodálkozom. Tömény cukor és koffein ( koffein széklet fogó) semmi rost és növényi anyag..

diet.

2011. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezt a Guttalax cseppet kipróbálom:)
2011. szept. 20. 22:31
 7/8 anonim válasza:
na mizu? Kipróbáltad a Guttalaxot??
2011. okt. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

cső!

nos a guttalax jó. de tartósan nem szabad alkalmazni (max. 2 hét).

amit lehet tenni: rostok evése (zabkorpa egy két ek/nap, psyllum, zöldségek,stb.)

vagy patika: laktulóz tartalmú hashajtók.

de a legjobb az élelmi rostok bevitele!

2012. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!