Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meenyi lenne az ideáli testúly...

Meenyi lenne az ideáli testúly számomra? Hány kg-ot fogyjak hogy végre sovány legyek, és lapos legyen a hasam?

Figyelt kérdés
171 centi vagyok és 54kg 15/L.. Minden étkezés után tornázok
2011. okt. 28. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudom,nem ez volt a kérdés,de szerintem nem kéne fogynod.Ahhoz meg,hogy lapos legyen a hasad,megfelelő étrend,és megfelelő torna kell.Felesleges minden étkezés után tornázni!Nem a mennyiség a fontos!

Biztosan lesz,aki profi tanácsokkal lát el.Vagy elmehetsz egy edzőterembe,és ott az edzőktől kérhetsz személyre szabott tervet.

2011. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha vékony alkatú vagy, tökéletes a súlyod. Ha viszont szélesebb alkatú vagy, akkor az 54 kg túl kevés. Közvetlenül étkezés után nem egészséges tornázni, és bőven elég naponta egyszer.
2011. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 DannyZuko válasza:

Aszongyák a legegyszerübben úgy tudod, h ideális e a súlyod, hogy testmagasság -100 +-10%. ha ennek a közelében vagy, akkor nem lehet baj.


A lapos has nem feltétlen testsúly kérdése. illetve necs csak azé. Lehet te 171cm és 65kg is ha erős a testalkatod, de lehet feszes a hasfalad mellette. A hasnak 3 titka van szerintem. Felülés, hasprés, futás...

2011. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy puffad, az meg az étkezési szokásoknak köszönhető, bár ha minden étkezés után tornázik nem is csodálkozom
2011. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A súlyod így is a normál tartomány alsó határán van, ebből fogyni abszolút nem kéne.

És napi 1x elég tornázni, ahogy írták, mondjuk nem értem, ha közvetlen étkezés után tornázol, nem kavarodsz fel? Nem leszel rosszul?...

2011. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LadyLee ***** válasza:

Mozogj, ne diétázz, mert ha a fenti paraméterek mellett valóban van egy kis hasad, akkor azt fogyással nem csak kemény edzéssel tudod átformálni - ha át tudod egyáltalán, mert azért a genetikát nem lehet átverni.


Szerintem inkább fogadd el magad.

2011. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
irigylem a problémádat.
2011. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha ennél soványabb lenné, kb. kórházba mehetnél, enyhe túlzással.

nyilván más igényeid és elképzeléseid vannak mint nekem, de hogy a sovány, izomzat nélküli állapotnak mi az előnye, arra kíváncsi lennék.

2011. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na szóval. :) Nem is az van hogy nagy a hasam, mert a mostani 53-54kilóm is úgy lett h kb 3-4 kilót leadtam már..

Mivel két fiú tesóm is így a szúlyzójukat szoktam használni xD ezenkívül, felülés hasprés.. stb, jah és futni szoktam..

Minen reggel reggelizem, mert azt olvastam hogy ha nem reggelizünk csak jobban hízunk.. De ezután van hogy csak 5-6 óra felé tudok újból enni, mert messze van a sulim (de nekem ez nem baj..)mindig úgy eszek hogy minden falat után lerakom a kanalat és lassan rágom így sokkal hamarabb jóllakom (bár van úgy hogy nem bírom tovább és bezabálok xD na ilyenkor jöhet a sok erősítés, és egyebek...) már kezdem a kivánt alakot elérni de ahoz még rengeteget kell diétáznom, különben elhízom...

2011. nov. 3. 12:56
 10/11 anonim válasza:
Szerintem, ha ennyi cm-rel 54 kg vagy, akkor az még úgymond sovány is kicsit. Én 157 cm-rel vagyok olyan 48 kg és a testsúlyom koromhoz és magasságomhoz ideális, de ha nem vagy magadban biztos, akkor nézd meg itt: [link]
2012. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!