Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így tudok fogyni? Vagy nagyon...

Így tudok fogyni? Vagy nagyon rossz módszer? :S

Figyelt kérdés

Szeretnék egy hónap altt 5 kilót leadni:) Úgy csinálnám,hogy reggelire vagy müzli,vagy tk kenyér/rozs kenyér sonkával+ vmilyen zöldség,vagy tojás virsli

tízóraira gyümölcs joghurt vagy vmi hasonló

ebéd,amit itthon van,(nem főzünk hízlalóan)

uzsonna szintén vmi gyümi vagy joghurt.. kb. 10 kiló feleslegem van

bvacsira tk kenyér (1 szelet) sonkáva +zöldség

Vacsira muszáj ezt ennem,mert különben összezabálok mindent:S majd próbűlom csökkenteni

+ heti 4x1 óra mozgás min. ha több időm van akk akár mindennap:)


2010. nov. 14. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó de én vacsira semmiképp nem ennék szénhidrátot. hidd el ha eszel valami húst zöldségekkel úgy eltelít hogy nem lesz zabálhatnékod.
2010. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Reggelire ne egyél müzlit, mert nem engedi felszívódni a vasat és csúnyán vashiányos leszel.
2010. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem reggelre valami laktató étel kell ami elég energiát ad a naphoz,akár teljes kiörlésü vagy rozs kenyérből szendo(sonka,sajt,paprika vagy paradi)Ebédre mindeképpen föttétéel,mert az kell h ne menjen tönkre a gymord a sok hideg kajátol és az ebédet még böven "lemozgod"

Na és vacsira meg valami lightosat ilynekor jon valami gyümi,párolt zöldség,sali mellé hús(a lényeg hne körettel egyed a hust hanem valami salival,zöldséggel).A lényeg asok folyadék,sokszor ha eleget iszol önmagában nem eszel annyit és még az anyagcserének is kedvező,meg edzésen ha iszol közbe pár kortyot könnyebben izzadsz.

2010. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem kenyeret ne egyél.

Ha azt ki tudod zárni már nyert ügyed van.

Ja és 6 után már semmit.

Én másfél hónap alatt 15 kg-ot fogytam nem ettem kenyeret és 6 után semmit. (ez a 15 kg mondjuk nem jó tudom de idegi alapon is volt)

2010. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: leírnád, hogy kb miket ettél?
2010. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az utólsónak üzenem:


Leginkább semmit. Joghurtot, néha egy párszem kekszet.

Írtam, h idegi alapon volt illetve van.

Levest vagy abból egy kis csirke húst meg zöldséget tésztát semmit kenyeret semmit. Hülyeség de azért, h a vércukromat a helyén tartsam kólát ittam.

De ezt nem ajánlom seniknek.

Főleg ilyen okkal nem...

2010. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én mindenesetre kipróbálnám csak az a baj, hogy eléggé kajás vagyok.
2010. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!