Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kajalkoholista lennék?

Kajalkoholista lennék?

Figyelt kérdés

Rossz szokásommá vált az evés.

Mint az alkoholistáknak a piálás,csak én csokira és sült húsra gerjedek.

Meg lehet ezt szüntetni valahogy?

Néha azt veszem észre,hogy már megint eszek,hol ezt,hol azt.

Csak itthon fordul elő,egyébként,amikor nyaranta itthon vagyok,máskor nem jellemző rám.


Köszönöm a válaszokat és szép délutánt mindenkinek!


2011. aug. 20. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A sült hússal nincs baj, ha nem túl zsíros, mert az ember legalapvetőbb tápláléka az állati fehérje. A csoki az nem valami jó, és tulajdonképpen szükségtelen, de mértékkel belefér az is. Tanulj meg mértéket tartani.
2011. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek a neve angolul Binge eating, magyarul azt hiszem csak túlevésnek fordítják. Az étkezési zavarokhoz soroljá, így ennek is lelki oka van. Mivel veled csak nyáron fogul elő, arra tippelek, hogy nyári depresszió.(De lehet csak azért, mert nincs mit csinálnod, és unatkozol. Akkor csak elfoglaltságot kell keresned)
2011. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,igen ilyesmi.

Amikor az egyetemen vagyok eszembe se jut,hogy ki kéne menni kajálni:)


Valószínűleg csak unatkozom itthon.

De van amikor egy hétig megállás nélkül zabálok összevissza mindent,aztán elmúlik a "kényszer" és egy hétig meg semmit nem eszek....

Köszönöm,ennek majd utánaolvasok,ez így nem mehet tovább!!!!

Mégegyszer köszönöm,szép estét és tűzijátékot!!!!:P

2011. aug. 20. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
hány éves lehetsz te vajon ha kajalkoholistának nevezed magad, csak mert az alkoholisták is ezt csinálják, akkor elnevezhetted volna magad kajaheroinistának vagy bárminek... sztem ésszerűbb lett volna a mondjuk az ételista vagy a kajaista ha mindenképpen kiakarsz találni valami szót. ami pedig véleményem nyelvtanilag helyes is az az ételfüggő.
2011. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!