Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Paradicsomot lehet enni este?

Paradicsomot lehet enni este?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár elvileg gyümölcs, a gyümölcs pedig tudtommal nem a legjobb választás este.
2011. aug. 24. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet:)
2011. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A paradicsom nem gyümölcs, hanem zöldség . Magyarul hajrá :). Amúgy meg én este is eszek gyümölcsöt néha, és semmi bajom, bár tény, hogy olyan gyomrom van , hogy szögesdrótot is kajálhatnék :D
2011. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De a paradicsom gyümölcs tudtommal.

Csak nem az édes fajta.

Akkor most lehet vagy nem lehet enni?

2011. aug. 31. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
a paradicsom az zöldség szerintem.A burgonyafélék közé tartozik.
2011. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amúgy lehet
2011. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A paradicsom zöldség (megint én). A paradicsom a burgonyafélék, vagy csucsorfélék családjába tartozik, úgy mint burgonya, a padlizsán, a paprika, vagy éppen a dohány. A közhiedelemben valóban van egy ilyen hit, hogy ez gyümölcs lenne, de hivatalosan nem az, magyarul eheted. A tévhit onnan eredhet, hogy ezt régen paradicsom almának hívták, és gondolom ebből ennyi maradt meg a köztudatban. Egyed nyugodtan, csak ne sózd meg nagyon.
2011. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm :D
2011. szept. 1. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!