Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csináltam magamnak egy sonkás-...

Csináltam magamnak egy sonkás-szenyát. Ettől hízni fogok? 13l

Figyelt kérdés

egész nap nem ettem semmit és ezt is azért eszem most mert azért mégiscsak legyen már bennem valami :D


és olvastam hogy ha keveset eszünk,vagy koplalunk,akkor ha eszünk valamit,sokkal több kalóriát eltartalékol belőle a szervezetünk vagy mi,és hízunk


akkor én most hízok ha eszek egy sonkás-szenyát? :/


2011. szept. 17. 13:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47 kilósan ehhez a magassághoz nem lehetsz hájas... Maximum formátlan, de azon nem fog segíteni a koplalás, max a sport. Csak halkan megjegyzem egyedül is el lehet járni futni, zene a füledbe és kész.
2011. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

hát ... pedig így is hájas vagyok


amikor ülök,akkor is így előbuggyannak a hájak :S


amúgy egyedül azért nem futok mert ilyen kisebbségi komplexus félém van ...és jóformán utcára ki se megyek tök egyedül

nemhogy még fussak is ....

2011. szept. 17. 13:41
 13/24 anonim ***** válasza:
Neked nem koplalás kell, hanem pszichológus, méghozzá sürgősen mielőtt még komolyra fordulnak a problémáid. Ülve pedig mindenkinek "hurkásodik" a hája 35 kiló felett...
2011. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
de pszhihomókushoz nem akarok menni mert akkor anyámék meg mindenki azt hinné hogy őrült vagyok :/
2011. szept. 17. 13:53
 15/24 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez járnak az igazi őrültek, a pszichológus életvezetési tanácsokat ad. Amúgy szerinted normális dolog, hogy alig mersz utcára menni és koplalsz? Pontosan...
2011. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
de basszus én nem koplalok csak azért ettem ma ennyit mert nem voltam éhes de mégis megettem egy sonkás szendvicset hogy mégis legyen bennem valami
2011. szept. 17. 14:02
 17/24 anonim válasza:

"hát ... pedig így is hájas vagyok

amikor ülök,akkor is így előbuggyannak a hájak :S"


Képzelem micsoda hájad lehet 47 kilósan... Amit te annak hiszel, az normális, minden embernek van amikor ül.

Egy sonkás szendvicstől meg semmi bajod nem lesz, nyugodj meg.

Ilyen hülyeségeket meg felejts el, hogy nem mész ki az utcára egyedül. Miért ne mennél? Gondolom normális fiatal lány vagy, ne érdekeljen a többi ember véleménye. Úgyse látod őket soha többet az életben, meg amúgy se.


22/L

2011. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

köszi utolsó :)


de sajnos ez nem így van,mert egy kicsi kertvárosban élek,ahol szinte mindenki ismer mindenkit..


ráadásul tudom hogy lehetetlenül hangzik de hála egy "jó akarónak",a fél város ismer és azt hiszik,milyen fogyatékos meg stb. vagyok .....


meg amúgy tényleg dagadt vagyok mert feltettem még régebben egy ilyen kérdést hogy hogy lehet hogy a barátnőm 50 kilósan is nádszál vékony,én meg 47 kilóval kövér vagyok? és mondta az egyik válaszoló hogy ez azért van mert a zsír kevesebbet nyom mint az izom,ezért mivel rajtam alig van izom és sok rajtam a zsír,hiába mutat könnyebbnek a mérleg ha dagadt vagyok ...

2011. szept. 17. 18:03
 19/24 anonim válasza:

Utolsó vagyok...

A rosszindulatú emberekkel nem kell foglalkozni, nekik az okoz boldogságot, ha bánthatnak másokat, és örülnek ha sikerül elérniük, hogy a célszemély magába roskadjon. Ne add meg nekik ezt az örömöt! Ha fogyatékosnak hisznek, akkor mi van? Tegyék csak. Ha te nem foglalkozol ezzel a dologgal és emelt fővel sétálsz végig a városon, akkor senki nem fogja ezt gondolni rólad. Azzal hogy nem mersz kimenni, pont az ellenkezőjét váltod ki.

Azt pedig továbbra is fenntartom, hogy dagadt nem vagy. A mozgással sokat javíthatsz a külsődön, nekem elhiheted. Én 8 kilót fogytam 5 hónap alatt úgy, hogy mindent ettem, csak kisebb mennyiségben, plusz mellette minden másnap tornáztam 1 órát. És a mindent tényleg úgy értsd hogy mindent, csokit, tésztát, sütit, stb. Még 5 kiló és totál elégedett leszek magammal, de már most is sokkal nagyobb az önbizalmam, és nem érdekel mások mit gondolnak. Se az utca embere, se a szomszéd néni, se senki nem fogja befolyásolni a jó hangulatomat. Ha pedig valakinek nem tetszik valami, akkor sincs semmi. Mindenkinek nem lehet megfelelni.

Sok évig én is önbizalomhiányos voltam, de már egy ideje mondogatom magamnak, hogy jó vagyok így ahogy vagyok, kezdem magam elfogadni, és már nem izgat mit gondolnak mások. Hallgass rám, és próbálj változtatni, mert ha így folytatod, még 20 évesen is görcsben leszel attól, hogy mások mit gondolnak rólad. Fel a fejjel! :)

2011. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

köszi utolsó :O :D


ez sokat segített :)


igazad van,végülis ha annyiból áll a nyomi kis életük hogy másokat megbántanak,miért pont miattuk szomorkodjak? :O


és amúgy grat hogy sikerült lefogynod :)


de amúgy miért csak másnap kellett tornáznod?


egyébként én kosarazni akarok a suliban bár nem tudom,hogy van-e még a 7.-eseknek :S


köszi :))

2011. szept. 17. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!