Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csináltam magamnak egy sonkás-...

Csináltam magamnak egy sonkás-szenyát. Ettől hízni fogok? 13l

Figyelt kérdés

egész nap nem ettem semmit és ezt is azért eszem most mert azért mégiscsak legyen már bennem valami :D


és olvastam hogy ha keveset eszünk,vagy koplalunk,akkor ha eszünk valamit,sokkal több kalóriát eltartalékol belőle a szervezetünk vagy mi,és hízunk


akkor én most hízok ha eszek egy sonkás-szenyát? :/


2011. szept. 17. 13:09
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Köszi. :)

Tornázni dvd-ről szoktam, és nagyon kemény. Az edző szerint heti 2x ha már meg tudjuk csinálni, akkor jók vagyunk. Nem is bírnám minden nap, de a heti kettőt kevésnek találtam. Ezért találtam ki, hogy kétnaponta fogom. :D

A kosarazást kérdezd meg, de ha már nincs lehetőséged odamenni, akkor tényleg járj el futni, biciklizz vagy tornázz otthon. Futásnál elindítod a zenét, és nem is kell másra figyelni.

A rosszindulatú embereket meg tényleg tojd le magasról. Amikor bántanak, beszólnak vagy furán néznek rád, akkor gondolj arra, hogy mennyire sz.ar élete lehet az illetőnek, ha ezen élvezkedik, hogy másokat sérteget.

Túl rövid az élet ahhoz, hogy másoknak akarjunk megfelelni. :)

2011. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

köszi :)

igazad van :D


végülis van közel 7 000 000 000 ember a földön,csak nem tetszhetek mindenkinek :'D


akkor holnap megyek futni :P

2011. szept. 17. 23:11
 23/24 anonim válasza:
Ez a beszéd! :D
2011. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
:))
2011. szept. 17. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!