Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miből van a párizsi, hogy a...

Miből van a párizsi, hogy a macska sem eszi meg?!

Figyelt kérdés

Teljesen friss, tegnapi a párizsi, semmi baja nincs.


A macska csak szagolgatja, de hozzá nem nyúl.


Pick sertéspárizsi, még a jobbik fajta...


Mivel (mikkel) mérgeznek minket?! :-(


2011. szept. 26. 06:47
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem vagy nem éhes a macska, vagy válogatós.


hogy miből készül, nem részletezném, majd leírják mások.

2011. szept. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Biztosan nem szereti az aromákat, ízfokozókat, a natrium-glutamátot, a sertésbőrt, a kárminsavat, az egyéb állagjavítókat és az ipari szalonnát, okos macska, én sem szeretem. :-)
2011. szept. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vágóhídi hulladékból!!!
2011. szept. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
váltsál olyanra, amit megesz, van olyan! vagy inkább sonkát vegyél, azt biztos megeszi! XD
2011. szept. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit a macskad nem hajlando megenni, azt te se edd meg. Okos cica, nem szereti a vagohidi hulladekot fureszporral es kemiai szerekkel keverve.
2011. szept. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg 1: ha ez a jobbik fajta, akkor olvasd el az osszetetelet, es kepzeld el, mi van a rosszabbik fajtaban.
2011. szept. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nagyanyám macskái a párizsi műanyag héját is megették.

Mondjuk hatalmas butaság volt odaadni nekik, de így húsz év távolából már mit lehet tenni.

Szóval szerintem a macskád válogatós.

Akármi is van a párizsiban, egy állateledel még mindig durvább.


Amúgy sok kisgyerek nem hajlandó megenni a spenótot, és más főzelékféléket. Most akkor az is méreg?


A válogatás egy evolúciós mechanizmus, amivel a számunkra szokatlan ezért potenciálisan mérgező ételeket próbáljuk elkerülni, egyszerűen azzal, hogy ragaszkodunk a megszokotthoz. Ugyanakkor nincs mögötte semmi mágikus érzék, amivel analizáljuk a mérgeket. A keserű íz érzet az emberben egy próbálkozás erre.


Ha végiggondoljuk, hogy emberként mi mindent fogyasztunk szívesen, jó étvággyal, amiről tudjuk, hogy káros, a sok cukros, zsíros étel, akkor be kell látni, hogy az ösztönök nem éppen megbízható tanácsadók.

2011. szept. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi csak azt esszük meg, amit a VÁLOGATÓS macskánk megesz. A pick marhahús jó, a sertés nagyon rossz, mi már évek óta nem vesszük, mert nekünk se ízlik.
2011. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én inkább igazi hússal etetem a macskám. :)

Párizsit meg magamnak sem vennék. -.-"

2011. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!