Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány kávét isztok egy nap?

Hány kávét isztok egy nap?

Figyelt kérdés
Szerintetek sok a napi három? (Nescafét iszok)
2011. szept. 30. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyet se. sőt.


sose ittam még kávét. 30/f

2011. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát én 2-3 csészével, de rendes, főzött kávét.

viszont a nescafe kicsinálja a gyomrot, abból szerintem egyet szabadna egy nap meginni...én nem is "merem" inni, annyira ártalmas. ha nagyon megkívánom egyet iszom, de többet nem

2011. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézus. én nem is számolom.

reggel egy, az tuti. delben is 1. aztan delutan is 1-2. ha dolgozom v suliban vagyok ott is iszom egyet. szoval napi 5-6...

raadasul nescafe

2011. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a nescafeé is ártalmas ami 100% kávé? Nem azt iszom, amihez hozzá adnak mindenféle adalékot, meg tejport, cukrot, hanem azt a granulált cuccot.
2011. szept. 30. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
KB 10-12. szerintem az, hogy kinek mi a sok, teljesen egyéni. Én ezt sem érzem soknak, bár sokak szerint már nem lenne szabad életben lennem :) feketén, cukor nélkül iszom.
2011. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
anyuék naponta megisznak vagy 10-15 bögre kávét, de ők nagyon silány kávét isznak, szinte csak tej, meg víz. De szerintem nem sok az a napi három.
2011. okt. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!