Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak két hónap alatt...

Hogyan hízzak két hónap alatt 10 kilót? F19

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Ennyit szerintem nem fogsz tudni hízni.

Mindenesetre kezdj el sportolni, fehérjedús táplálkozás, ihatod a fehérjeturmixokat amiket a testépítők is szoktak, szedj B vitamint ettől majd jó étvágyad lesz. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2009. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
A sporttól éppen, hogy nem fogsz hízni! És tartózkodj mindenféle mesterséges szertől! Elég baj, hogy a testépítők élnek vele. Ennek később meg is lesz az "eredménye". Az én tanácsom: egyél több tésztát, mint szoktál, csokoládét, köreteket, sajtokat, olajos magvakat és általában magas kalóriájú élelmiszereket. /a keresőben megtalálod őket/ Ezeknek az élelmiszereknek a zöme egészségtelen, de hát ha egyszer hízni akarsz?... Megtoldhatod jó karéj zsíros kenyerekkel is.
2009. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%

igen nagyon fontos hogy naponta minnél több kalóriát egyél meg, min 3000 kcal de ha tényleg hízni akarsz akkor 6000-7000 kcal! és igyál fehérjeturmixokat, mert azok NEM ártelmasak, azok koncentrált ételek, és ajánlom a creatin kúrát is! ezeket innen tudod beszerezni: [link]

a tömegnövelő, fehérje, kreatin menükben

a kreatinnal az első hónapba 6 kg is lehet!

2009. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A sporttól nem fog hízni??? Jó hát nem zsír lesz rajta hanem izom formájába fog meglátszani a plusz kiló. A fehérje pedig nem ártalmas, nem tudom miről beszélsz kedves előző hozzászóló.
2009. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
ja és még az hogy volt ilyen teszt, amit csináltak a scitec nutrition táplálékkiegészítőkkel, hogy egyes emberek 14 kg-ot híztak 8 hét alatt!
2009. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze csoki meg tészta na hajrá.....
2009. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
"Ne szedjél szintetikus anyagokat, mert károsak az egészségre, de zsíroskenyeret ehetsz." Hát ehez gratulálnom kell.
2009. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
21.05-öske! Bizony a zsír hasznos és kívánatos élelmiszer, még ha elsőre furcsának is tűnik. Persze csak mértékkel fogyasztandó. Az étolajoknál sokkal de sokkal megbízhatóbb. Erre mostanában az orvosok is kezdenek rájönni. Egy ősrégi recept a gyenge látás javítására: Napi egy jó szelet zsíros kenyér és egy megfelelő nagyságú sárgarépa.... Na, ehhez mit szólsz??? Hogy miért e párosítás, nem magyarázom. Inkább nézz utána, ha érdekel! Nem kell bedőlni a margarinos /főleg a Flóra szívvédő???/ hirdetéseknek. Többet ártanak, mint használnak. A legegészségtelenebb élelmiszerek listáján vezető helyen szerepelnek!!!
2009. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszi az infót, de nekem akkor sem kell zsíroskenyér. Anyum minden nap azt vacsorázta és most, cukorbeteg. Biztosan nem attól van, de valüszínűlerg közre játszott. Nekem nem kell zsír, de te edd nyugodtan.
2009. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Szentem McDOnalds,attól hízlalóbb úgy sincs,meg sültkrumpli,meg olajban sült dolgok,tehát minden ami jó xD
2009. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!