Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a chips evésről?

Figyelt kérdés

Már évek óta ebben a szörnyű függőségben élek... De most nagyon kiújult,nem tudok meg lenni 1 nap sem úgy h ne ennék chipset. De már nem szeretem,az ízét sem:S De még is KELLxD

Ma a 3. zacskót eszem. És ha így folytatom egy óriási tehén leszek...Mit tegyek h leszokjak róla??


2009. ápr. 27. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megertelek...en is ezzel a problemaval kuzdok...nem tudom megallni, hogy a zsebpenzemet erre ne koltsem... :(
2009. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kívánod igyál meg egy nagy pohár vizet.Én is ezt szoktam hasonló esetben.
2009. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

egyél valami sózott zöldséget helyette vagy igyál ahogy már előtte mondták. esetleg szotyi vagy tökmag...

amúgy nem értem, hogy ha már az ízét sem szereted, akkor hogy tudod megenni? én is imádom a csipszet, de pl sósat nem veszek meg chiliset, mert nem szeretem.

2009. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az árát. Nekem ez vált be. Halál komolyan. Egyszeriben úgy megdrágult, hogy sajnáltam rá a pénzt. Helyette elkezdtem magazinokat gyűjteni. :) Most már nem férnek be a szekrényembe, de legalább unalmas óráimban előveszem. :P
2009. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Süssél magadnak csipszet...nekem bevált mert olyan rossz lett hogy többé nem is akarok enni semmit ami krumpliból van. :)
2009. ápr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki vásárolja? Egyszerűen nem kell megvenni. Helyette gyümölcs, aszalt gyümölcs, zödségrágcsálás. Nem csak az a baj, hogy hízlal, hanem a sótartalma alattomosan károsítja az ereket, felborítja az ionháztartást.
2009. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Találj valami egészségesebb csemegét.Én a csokival voltam így,éreztem pedig,hogy nem jó a hatása(hasfájás,émelygés,stb.),találtam egy sokkal finomabbat:aszalt banán.Valami kegyetlen finom!Ja,és nem vagyok tőle rosszul.
2009. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Olvasd el a chips cimkéjét, hogy mi van benne, és tedd fel magadnak a kérdést: szüksége van a szervezetemnek ezekre? Remélem a válasz NEM lesz. Jó nassolni valók a magvak (dió, mandula, mogyoró, kesudió, stb). Persze ezeknek meg zsírtartalma van, tehát csak módjával.
2009. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!