Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni az...

Hogyan tudnék leszokni az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
Amióta szültem egész nap szinte semmit nem eszek (nincs időm meg már át is állt a szervezetem), csak este éjszaka. Kellene fogynom 6-7 kg-t de nem tudok átállni. Gondolom ha este éjszaka nem ennék elkezdenének lemenni a kilók. DE! Hogyan?
2010. aug. 24. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy estét végig kell szenvedj sajnos, más megoldás nincs. Ha nem lenne kicsi babád, azt mondanám, hogy menj el bulizni és igyál sokat, akkor el is felejted, hogy enned is kéne, de az így nem járható út :) marad a "szenvedés" sajnos...
2010. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolod 1 éjszaka elég?
2010. aug. 24. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterő, más segítség nem hiszem, h van a leszokásról.:S
2010. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első pár éjszaka lenne a nehéz, később már hozzá szoknál és könyebb lenne nem-et mondani éjjel a kajának.
2010. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyél napközben többször keveset még akkor is ha nem vagy éhes, és lefekvés előtt 2-3 órával egyél utoljára. sajna meg kell állni,hogy ne egyél mert ez egy nagyon rossz szokás.
2010. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Napközben egyél szerintem müzliszeletet, vagy levest...

Ha éjszaka nagyon rád tör az éhség, olyankor egyél gyümölcsöt, vagy joghurtot (én ezt csinálom xD alma keresés nagyban, anya persze kivan akadva, hogy mennyi almát eszek már... =) )

Egy idő után visszaáll a szervezeted a nappali kajára, csak vissza kell szokni. Szurkolok! =D

2010. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 28. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!