Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tippeket szeretnék kérni...

Tippeket szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hoyg hogyan tudnék leszokni az örökös evésről?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy ezektől dagadok: pizza, meki, chips

Amikor a kaja után eltellik kb 2 perc, a kaja jár a fejemben, hogy mikor eszünk lagközelebb?

Annyira kövér vagyok, hogy szó szoros értelmében alíg tudok járni. És ha tovább hízok, akkor már alíg sem fogok tudni.


2011. júl. 11. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél a főétkezéseknél normálisan, közte meg ha megéhezel valamilyen gyümölcsöt, vagy joghurtot esetleg műzli szeletet. Ez igazából az önkontrollon múlik. Mondjuk itt a nyár és a sok a zöldség és gyümölcs könnyebben le lehet fogyni, ha sportolsz is vmit és sok vizet iszol.
2011. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány cm vagy és kg?
2011. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány cm/kg vagy??

Hát, ha én annyira kövér lennék, hogy "már alig tudnék járni", akkor valszeg súlyos depresszióban szenvednék (ismerve magamat) és minél előbb elkezdenék fogyni....165/58 kg-mal is szinte depis voltam:S Persze nm azt tanácsolom, hogy legyél depis, de gondolj bele, ha lefogynál mindenki csak dicsérne, és biztos jobban is néznél ki! türtőztetni kell magad...

2011. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Ha nő vagy és éhes akkor nézd ezeket a képeket:

[link]

[link]

[link]

Ha férfi vagy, akkor is nézd ezeket a képeket és gondolj bele, hogy dagadtan esélyed sincs az ilyen csajoknál.

Töltsd le telefonba, hogy akárhol tudjad nézegetni, ha rádjön a falásroham.

2011. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

168 cm és 158 kg.

Aki nem hszi el, az ne írjon olyanokat, hogy ez biztos csak átverés, meg ilyesmi.

2011. júl. 14. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!