Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most ittam meg egy pohár...

Most ittam meg egy pohár szódabikarbónás vizet. Miert nem hanyok, hanem csak erős ingert érzek?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy buli ahol lesz pia is ... Ha túl sokat innek megszeretnem hanytatni magam és most kiserletezek... Vannak jó tippjeitek??:) előre is köszi : D
2010. szept. 9. 00:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
oké, off, meg minden, de FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ... nem lehet ink nem inni annyit, hogy hánynod kelljen? ne akarj már ennyire rosszat a gyomrodnak, a fogaidnak, meg magadnak!!! jééézusom. neee. rossz olvasni az ilyet, bocsi:D
2010. szept. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mert ha ivá miatt hányok akkor tiszta lehengolt leszek...xD meg semmi életképes nemmutatok megse mozdulok és a barátaim adnak át full részegen a szüleimnek...:p
2010. szept. 9. 00:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért hánynál a szódabikarbónás víztől. Sokan isszák savlekötőnek és gondolom nem hánynak tőle. Ha hányni akarsz, akkor nevezd el a mutatóujjadat róka úrnak és zavard be az odújába (dugd le a torkodon). De én se értem az egészet. Miért kell hánytatnod magad? Ha túl sokat ittál, akkor a tested úgyis elvégzi helyetted ezt a feladatot. Vagy Te is csak hangember vagy, aki hangoztatja, hogy mennyire bírja a piát, közben meg titokban hánytatja magát, hogy többet tudjon inni?
2010. szept. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha meg nemiszok akk szar a buli... 1x van ijnis egy évbe ...xD
2010. szept. 9. 00:46
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem azért h Többet tudjak inni hanem hogy ne legyen szar reggel:s ám köszi :p
2010. szept. 9. 00:48
 6/13 anonim ***** válasza:

első vagyok.. olvasd el még egyszer a kérdésemet:

"nem lehet ink nem inni annyit, hogy hánynod kelljen?"

NEM inni annyit. ergo ne igyál nagyon sokat, és akkor nem lesz hányingered sem. vagy ne keverd, akkor berúgsz, de ne mhánysz... van megoldás, ne tedd tönkre magad (elég, ha a májad tropára megyXD)

2010. szept. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meleg, jó sós víz,az állítólag segít.
2010. szept. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom és a 2. Választ neked szántam :D amugy pedig nem szoktam inni csak 1-2 havonta és akkor sem sokat... Es azért kell hanynom mert akkor kitisztul az alkohol a szervezetemből és nem leszek másnapos meg semmi bajom nem lesz :D
2010. szept. 9. 01:00
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi 00:58 as:)
2010. szept. 9. 01:01
 10/13 anonim ***** válasza:
hm, azt tudom, hogy kitisztul, de én még sose hánytam piától..félnék:D de előre is jó bulizást:)
2010. szept. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!