Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, de hogy?

Hízni szeretnék, de hogy?

Figyelt kérdés

szóval olyan testalkatot örököltem az apai ágról ami magas és vékony :_S de nem az a nagyon gebe(viszont nincs messze tőle sajnos :_( )

itt 1 kép 15éves fiú

[link]

milyen tanácsokat tudnátok h mikor mennyit és mit egyek h rendes testtömegindexem legyen (majd gyúrni is akarok) csak nem mertem elkezdeni mert ha rosszul csinálom félek h nem izmosodok hanem mégjobban fogyok :_S


2011. okt. 6. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Írok ide, mert ez engem is érdekelne.
2011. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Felmelegítesz kb 20 dkg disznó zsírt, egy bögrében kakaóval elkevered, és zsírszalonnával kitunkolod.


ha ez nem tetszik, ajánlhatom a WoW-ot. Napi 5-7 óra gépelőt ülés tuti jótékony hatással lesz rád

2011. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyél naponta ötször(reggelizz otthon + vigyél normális tízórait is), és nem gond ha még nem kezdessz el gyúrni, de valamit sportolj, mert kis mértékben az is segít az izmosodásban és az anyagcserédet beindítja, tehát jóeséllyel megjön az étvágyad. Ha meg van étvágyad és szoktál sportolni akkor nincs mitöl félned én 15 évesen gebébb voltam most meg 20 vagyok és egész emberi formám van.
2011. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Normális konditeremben ebben komplett tudnak segíteni.

A konditól az étvágyad is megnő annyira hogy nőjenek az izmaid, és kész is a projekt, gondolom nem hájat szeretnél magadra szedni :)

2011. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek x)
2011. okt. 9. 09:00
 6/9 A kérdező kommentje:
csak a gyúrással volna bajom... faluban lakok a legközelebbi konditerem 10 km de sajna nem is lenne rá pénzem :_S tudtok estleg olyan gyakorlatokat amiket itthon is megtudnék csinálni?
2011. okt. 9. 09:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha legelményes vagy a legtöbb házban és házkörül komplett testeddzést lehet végezni, elsősorban saját testsúlyos gyakorlatok jönnek szóba mint a húzószkodás, tolószkodás, fekvőtámasz, hasprés, de érdemes beruházni 2 egykezes 10kilóig szerelhető súlyzóra és akkor a bicepsz, tricepsz, váll eddzést egész normálisan lehet kivitelezni, sőt az a súly az elején elég lehet fűrészeléshez (hát) ,tárogatáshoz (mell), kitöréshez ami egy elég jó gyakorlat lábra az elején még súly nélkül is. a teljes súlyt a kezedbe véve meg akár vádlizni is lehet a lépcső szélén. De ez azért nem olyan mint egy konditerem.
2011. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
leleményes* :D
2011. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen :D futni birok eljárni sok olajos kannánk van 10 literes-s meg 20 literes :D a húzódszkodást visz nmetóm megoldani mert 1xűen nincs olyan hely a házban ahol/amin tudnám csinálni :D
2011. okt. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!