Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy SZINTE az...

Miért van az, hogy SZINTE az összes olyan étel, ami finom, az egészségtelen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 00:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Cukor és csoki függő vagyok :D és lehet csinálni persze egészséges fagyit, amiben nincs cukor, de k*rvára nem lesz ugyanolyan finom íze, mint annak, ami tele van b@szva cukorral xD
2011. okt. 16. 01:18
 12/16 anonim ***** válasza:

kérdező, nem lesz ugyanolyan, finomabb lesz, mert érezni fogod az ízét


én elég sűrűn csinálok süteményféléket, de ha 2 kg cukrot kell vegyek egy évben, akkor sokat mondok


a só is csak azért fogy nálunk, mert fürdővízbe teszem ill. bőrradírnak használom - vegeta ill rokonai az én konyhámba nem rakják be a "lábukat", mert többre tartom a frissen őrölt ill zöld fűszereket



én nem vagyok cukorellenes ill sóellenes aktivista, csak egyszerűen szeretem érezni az ételek valódi ízét ;)

2011. okt. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hmm, hát én csak abból indulok ki, hogy gondoltam egyet, és cukor nélkül akartam teát inni, de kb. majdnem visszaköptem a pohárba. xD Kávénál dettó ez xD
2011. okt. 16. 01:30
 14/16 anonim ***** válasza:
Én csak olyan ételeket eszek ami egészséges,és még finom is.Ja hogy érdekel hogy miket eszek?Hát először is vegetáriánus vagyok,ebből kifolyólag sokkal több organikus ételt fogyasztok,mint egy átlagember - aki mekiben szeretne jól lakni - de nem sikerül neki,mert az 100% műkaja.Sok zöldséget,gyümölcsöt,műzlit fogyasztok,teljes kiőrlésű kenyeret eszek,a piacon veszem a házi tojást,és sajtot.Főleg vizet,és zöld teát iszok,és ezek mellé néhanapján becsúszik egy Balaton szelet vagy egy túró rudi azt hiszem ennyi belefér.Édesítésre pedig mézet vagy nádcukrot használok.
2011. okt. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

Cukor és csoki függő vagyok :D és lehet csinálni persze egészséges fagyit, amiben nincs cukor, de k*rvára nem lesz ugyanolyan finom íze, mint annak, ami tele van b@szva cukorral xD


EGYETÉRTEK VELED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
23:04-Legalább valaki megért. xD
2011. okt. 19. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!