Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Június elején egy hajnalban arra ébredtem, hogy nagyon féj a hátam. Bekentem izomlazítóval azt hittem, hogy meghúzódott vagy hasonló. Vissza aludtam és később arra keltem, hogy nagyon fáj a hasam. Ekkor rájöttem, hogy itt nem valami húzódás van hanem más. Vettem be fájdalomcsillapítót amitől jobb lett amíg hatott, de utána újra elkezdett fájni, két napig így voltam. Eszembe jutott, hogy körülbelül egy héttel előtte volt hasmenésem étel miatt. Másnap elmentem a háziorvoshoz elmondtam, hogy mi a problémám megnyomkodta a hasamat és azt mondta, hogy a bélflórámban vagy ilyesmi, valószínüleg probléma történt a hasmenéstől és még nem állt helyre. Re+general bélflóra regeneráló gyógyszert adott és azt mondta, hogy ne egyek fűszereset és hasonlót. Én be is tartottam. Elküldött vérvételre is a leletről azt állapította meg, hogy vashiányom van felírt neoferrofolgammát amit beszedtem, azt mondta, hogy egy hónap után ez valónszínűleg helyre fog állni. Nagyjából helyre is jöttek a dolgok csakhogy a nyár eleji eset óta gyakorta híg a székletem. Csütörtökön beszélek a dokival, de kíváncsi vagyok, hogy itt valaki tud-e valami jót mondani. Elnézést a helyesírásért.
2011. okt. 31. 22:13
 1/2 Molnár Marianna válasza:
Ennek a gyógyszernek a mellékhatása többek között a hasmenés.
2011. nov. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Három hónap múlva is?
2011. nov. 1. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!