Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elkezdjek fehérjeport szedni?

Elkezdjek fehérjeport szedni?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, éppen ezért elkezdem súlyzózni, viszont az izmok megfelelő növekedéséhez nem viszek be elég fehérjét a szervezetembe, mivel nem tudok olyan sokat enni.

Tehát ha szednék fehérjeport akkor úgy jó volna?

Azért kérdezem, mert hallottam olyat is, hogy ha nem értem el a "normális" testsúlyom, akkor még nem szabad az izmok növelésével foglalkozni.


*** Tömegnövelőt (amiben ugye van szénhidrát is) nem hiszem , hogy tudnék szedni, mert egyrészt nagyon drága, másrészt pedig van a legtöbbe egy olyan anyag, ami rákkeltő hatású (ezt már Amerikában mindenből kitiltották, nálunk még van..) ***


17/F


2011. nov. 5. 09:58
 1/4 anonim válasza:
0%
NE!
2011. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 walholl ***** válasza:

"Azért kérdezem, mert hallottam olyat is, hogy ha nem értem el a "normális" testsúlyom"


itt valamit nagyon elnéztél. Szóval csak akkor lehet nekiállni edzeni, ha megvan egy fix súlyod? És ha nincs meg mit csinálsz? Előtte felszedsz 10 kiló zsírt?


17 évesen már nyugodtan nekiállhatsz edzeni, nem kell magad kettéhajtani, szépen, nyugisan, RENDSZERESEN.


Tömegnövelő: Edzés után teszel a proteinturmixodba szőlőcukrot. Tessék, kész a házi tömegnövelőd és nincs benne semmi rossz.

A rákkeltő hatású anyag kamu. Ha amerikai termék, akkor eltudom róla képzelni, viszont ha normálisat veszel, az kizárt. Amúgy összetételében van elég sokféle, ezt te sem gondoltad komolyan hogy biztos mindegyik rákkeltő igaz? Scitec, Biotech cuccokat ajánlom, ezek minőségi fehérjék, de van még rengeteg gyártó, hozzátudod igazítani a pénztárcád.


Ha nincs rendes étrended, felesleges a protein. Tény, nem mindig tudunk annyit enni, mint kéne, és ilyenkor 1-2 étkezést kilehet vele váltani, DE! Ez nem azt jelenti hogy ettől izmosabb leszel, vagy hogy ezen kell élni. Turmixból max a napi fehérjéd 50%-át viheted be. Amikor csak teheted szilárd ételből kell bevinned. Étrendet, kalkulátort találsz a neten. Ha komolyanveszed mostantól odafigyelsz a kajádra, mert anélkül semmi értelme az egésznek. Tömegnövelőétrend, edzés, pihenés, vitamin és ásványianyag. Ez a testépítés.

2011. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne szedj mer ugy a csontozatod kurod szét
2011. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó szeretnék gratulálni

linkeld be légyszíves az oldalt ahol láttad

kössz

2012. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!