Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 éve kondizom és eddig...

1 éve kondizom és eddig tömegeltem, de most szeretném leadni-ledolgozni magamról a felesleget! Izomból persze nem akarok fogyni csak leginkábbis a hasat meg úgy mindenhol a felesleget ledolgozni. A példa étrendem lent. Ez így jó?

Figyelt kérdés

És az úgy jó hogy cukrot szinte semennyit nem eszek? vagy valamennyi kell? És egy napi példa étrendem ilyen:reggeli gabonapehely tejjel, délelőtt puffasztott rizs+alma ebédre csirkemell zöldséggel-rizzsel és vacsora 6kor saláta meg max egy kis husi, és persze napi 2 adag fehérjét iszom!

ez így jó? Megmarad az izomtömeg? vagy mi a hiba benne?


2011. okt. 5. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

hogyhogy 6-kor vagyorázol?

szálkásításnál 2-3g fehérje/ttkg menjen, de builder.hu-n biztos olvastad.

előző választ felejtsd, minden emészthető CH egyszerű cukrokká bomlik, ez nem azt jelenti hogy cukrot eszel, hanem hogy amiláz stb. enzimek cukrokká bontják. amúgy elvileg még jó is lehet a kajálásod, de ezt így megmondani nem lehet, nagyon nagyon keveset írtál. (mekkora vagy, mennyit eszel ezekből.. ezek fontos dolgok, tudod)

2011. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy értelmes ember is írt ide:) Hát 93 kg és 193cm vagyok, nem veszélyesen sok rajtam a fölösleg, az is csak a hasamon leginkább is meg a combomon, de le akarom takarítani. Reggelire olyan 3dl tejjel eszek cornflakes-t nem sokat. Utána úgy délelőtt folyamán egy zacskó natúr pufi rizs 1-2 almával, ahogy hazaérek, olyan 2-3 közt általában valami hús (leginkább csirkemell, mennyiségre kb olyan 2 szép szelet) és köretnek saláták (néha kevés rizs)és aztán olyan 6 óra fele megint egy ilyesmit mint az ebéd csak kevesebbet de itt már nem eszek rizst! és ezzel együtt megiszok 30 gramm fehérjét a másik adag fehérje pedig az ebéd után van mert akkor érek haza az edzésből. L-carnitine-t holnaptól kezdem el. És az nagyon fontos lenne hogy az izomtömegem azért megmaradjon.
2011. okt. 5. 21:20
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja még annyi hogy 1.5%-os tejből mennyit lehet inni? Eddig úgy napi 2-3 liter lecsúszott, szeretem is meg jó fehérje forrás csak nem tudom hogy most mennyire lenne pozitív az nekem. Ugyanez a tojással is.

bocsánat hogy ennyit kérdezek de nagyon örülök hogy találtam valaki értelmes hozzá értő embert:)

2011. okt. 5. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 16:30

Szénhidrátnak hívják, de ne zavarjon:-D

2011. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tej nem jó fehérje forrás ezt tudhatnád. zsírszegény tejet biztos nem gond ha iszol.


Végezz aerob eddzést, heti 4szer a súlyzós eddzés mellé.

Az almának 8-10%a gyümölcs cukor de döntsd el magad hogy belefér e a diétádba én sok embernek irtam már hogy ne egyen/ ne vigye tulzásba a gyümölcsöt diéta alatt és mindig leminösitettek. Egy alma amugy nem vészes.

a cukorból zsír lessz, alapjáraton kerülni kell, nemhogy diétában.

2011. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
builder.hu-n amúgy tökéletesen le van írva hogy szálkásíts le izomtömeg tartás mellett (1. válaszoló voltam)
2011. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!