Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire volt jó a mai étrende...

Mennyire volt jó a mai étrendem, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy lassan, de biztosan adom le a 20 kg feleslegemet. Azt szeretném megtudni, hogy mennyire volt jó a mai étrendem, ha fogyni szeretnék:

Reggeli: 1 db kifli csirkesonkával

Ebéd: 1 db csokis-piskótás tekercs (ez volt ehető a menzából)

Vacsi: 1 db kifli csirkesonkával.


(Ja, emellett heti 3x 1 óra röpi edzés + tesióra, és minden nap egy megállóval hamarabb szállok le a villamosról és hazafutok.)

Tudom, hogy a kiflit este nem kellett volna, de nagyon éhes voltam, és az előtte elfogyasztott 2 dl kefír se segített.

14/L (150cm, 62 kg)


2011. okt. 19. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ne csodálkozz hogy éhes vagy ilyen kaja mellett. miaz hogy nemvolt ehető kaja a menzán csak a csokis piskótás tekercs? WOW XD többre mész vele ha megeszed a levest és nem leszel éhes.
2011. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gombaleves volt, és a gombára allergiás vagyok, amúgy meg volt még paradicsomos káposzta, ami folyt és attól felfordul a gyomrom(nem csak az enyém). De lécci a kérdésemre válaszoljatok.
2011. okt. 19. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
oké. ha csak a fogyás szempontját nézzük akkor még kevés is volt.
2011. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a 2. válaszolónak, igazán hasznosan és kedvesen írt, ezért föl is értékeltem.

Azt esetleg nem tudjátok, hogy mennyi kcal lehetett?

2011. okt. 19. 19:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb 800.Bár én mindig fölfele kerekítek..:)
2011. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszike! Ezek szerint, ha ezt az étrendet követem naggyából, akkor lefogyok? Mennyit, mennyi idő alatt?
2011. okt. 19. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem jó étrend! Semmi gyümölcsöt és zöldséget nem eszel? Illetve ebédre inkább valami laktatóbb és egészségesebb főtt ételt kéne enned, nem pedig édességet.. Egy idő után ha csak ilyen keveset eszel, kikészülsz és be fogsz zabálni! Próbálj napi legalább 4-5 étkezést beiktatni, és mindig kis adagokat egyél! Késő este viszont tényleg ne étkezz már!
2011. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam bele, hogy napi nagyon sok zöldséget eszek, salátát, paprikát..., és gyümölcsöt is sokat eszem csak mértékkel. Plussz az ebéd általában meleg kaja szokott lenni, csak ma nem volt finom a menza.
2011. okt. 19. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor így mindjárt jobb a kép :) Ha így haladsz azért szerintem elérheted a célod, csak sportolj és legyél lelkes, sok sikert ;)
2011. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, végre valaki valamelyik fogyós kérdésemhez írnak biztató szavakat:D Igazán kedves vagy!
2011. okt. 19. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!