Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségtelen mindig ugyanazok...

Egészségtelen mindig ugyanazokat a kajákat enni?

Figyelt kérdés

Én minden nap ugyanazt a reggelit eszem, majdnem mindig ugyanazt az ebédet eszem és mindig ugyanazt vacsorázom. Mert ezeket az ételeket szeretem, mást viszont nem. Nem egészségtelen ételek, leginkább zöldség-gyümölcs.

Ennek ellenére egészségtelen lehet mindig ugyanazt enni?

24F


2011. nov. 16. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Húst is kellene enni azért, én halálra unnám magam az ilyen monoton kajákkal, a hús nélkül egyszerűen meg hülyülnék.

egészségre talán még akkor lehet problémás ha a napi bevitel nincs meg mert akkor le lehet fogyni ugye és hajlamosak leszünk a betegségekkel szemben.

2011. nov. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A változatosság gyönyörködtet. A szervezeted is hálás, ha nem mindig ugyanazt kapja. Nem gép, amibe csak meghatározott típusú olaj jó....

A vitaminok csak így vihetők be a szervezetbe megfelelő mennyiségben. A hústól nem lesz bajod, ha nem eszed. Az emésztőrendszered egyenesen fellélegzik:)

2011. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, bár az, hogy sok zöldséget és gyümölcsöt eszel jó, de pl: B12-vitamin csak hús és tejtermékekben található, stb. Könnyebben kialakulhatnak hiánybetegségek.

És valószínű, hogy előbb utóbb rá fogsz unni azokra az étlekre.

2011. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Húst is eszek. Akkor leírom mit szoktam enni. Reggelire zabpelyhet főzök vízben és azt eszem gyümölccsel. Ebédre salátát humusszal és kevés csirkehússal. Vacsorára pedig salátát.

Mert én ezeket a kajákat szeretem, mást pedig nem nagyon. Na most ahogy olvasom ezekben elvileg megvan kb minden ami kell a szervezetnek.

Csak nem váltogatom a dolgokat. Én tényleg majdnem minden nap ugyanezt eszem.

Ebből lehet valami probléma?

2011. nov. 16. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet probléma. Majd később, ha valami oknál fogva kénytelen leszel totál mást enni összefosod, vagy okádod magad. Ha telik rá, hülye lennék a helyedben mást nem enni, és ezt nem bántásból mondom. Korábban sem ettél változatos kajákat? Egy Isteni borsófőzelék, vagy aranygaluska?:)
2011. nov. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De, régebben változatosabban ettem. Mostanában fogott el ez az egyhangú étkezés. Ma például mást ettem de már alig várom hogy holnap a szokásosat ebédelhessem.

Szerintem sem lehet jó ha mindig ugyanazt eszem, megpróbálom mostantól kicsit jobban változtatgatni a dolgokat.

2011. nov. 18. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!