Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A REFLUXT gyogyszereken kivűl...

A REFLUXT gyogyszereken kivűl milyen modon szűntethetem meg? Tea stb?

Figyelt kérdés

2011. nov. 19. 13:53
 1/5 anonim válasza:
ajánlom a super greens lúgosíto italt!!! más néven a "zöld lötty". én is refluxos vagyok és nekem bevált. miota ezt iszom nem kell szednem gyogyszert.
2011. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem ez a kettő segített, főképp az utóbbi.

Borsmenta tea-egy csésze(főzés utána filter lezárva vagy 10 percet had ázzon)DE!egy csésze egész napra elosztva, néha belekortyolva.

Búzakorpa egy kanállal egy pohár kefírben elkeverve, legjobb reggel és este is, de legalább egyszer.A korpa azonnal elkezdi felszívni a savat.Gyógyszertárban, élelmiszerüzletben kapható, kb. 200ft.Nagyon tuti, az orvosom tanácsolta, a gyógyszerelhagyásban ez segített a legtöbbet.

Vannak akik esküsznek a Salvus vagy Parádi vízre, nem rosszak, nekem különösebben nem jöttek be, de mindenki más, érdemes kipróbálni.

Sok szerencsét, jobbulást.

2011. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Apámnak is ez volt a gondja, neki a hagyományos megoldások segítettek:

- nyers krumplit lereszelsz, kinyomod a levét és azzal a lendülettel meg is iszod.

- barnarizst 6 órán keresztül főzöd, hogy jó pépes legyen. Magában megeszed.


Mindkettő leköti a savat a gyomrodban.

2011. nov. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne felejtsük el az életmódváltást sem!

Este nem kell enni,vagy az utolsó evés után legalább 1-1,5óráig a felsőtestet függőlegesen kell tartani(ne feküdj,dőlj le!)!

Gondolom tudod, de a szénvasas italoknak,csípős kajákna ugrania kell az étrendből!

2011. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Bizonyos gyógygomba kivonatok is segíthetnek a reflux leküzdésében, meg természetesen az étrend váltás is szükséges hozzá. Ha tudok segíteni, írj!!

A vörös húsok, felvágottak rendkívüli módon savasítanak. Azon kívül kerülnöd kell a fehér cukrot, kelt tésztákat, fehér liszttel készült ételeket, csokit, sütiket. Nem könnyű....tudom.

Jó egészséget!

2011. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!