Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a teendő, ha észrevesszük,...

Mi a teendő, ha észrevesszük, hogy a környezetünkben valaki bulimiás?

Figyelt kérdés
Nyilván nem ronthatok rá, hogy öregem, tudom, hogy hashajtót szedsz és hánysz, és azt sem tehetem, hogy eldugom a hashajtót és nem mondhatom neki csak úgy, hogy szerintem pszichológushoz kéne mennie. Ha rosszallóan nézek rá, mikor zabál, vagy sűrűn jár ki a mosdóba, akkor megsértődik, hogy bántom, és még szégyenli is magát. Nem kezdhetem el neki, mondani, hogy ez milyen egészségtelen és tönkre teszi a szervezetét, mert nyilván tisztában van vele 42 évesen és ha érdekelné, akkor nem csinálná. Mit kell ilyenkor csinálni?
2011. nov. 20. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valóban segíteni szeretnél, kérd ki egy pszichológus tanácsát, ő szakszerű választ tud adni neked, hogy aztán te is segíthess.
2011. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!