Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az anorexiásoknak szokott...

Az anorexiásoknak szokott korogni a gyomruk? Ha nem mért nem? és hogy bírják ki evés nélkül?

Figyelt kérdés
nagyon nem értem őket=S
2009. máj. 15. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Az anorexia pszichikai betegség. Kóros étvágytalanság. Ez azt jelenti, hogy oszichikai alapon nem éhesek, nem korog a gyomruk. A betegség irányítja a vegetatív idegrendszert.
2009. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én is voltam anorexiás, ez egy lelki betegség, a lényege, hogy bármennyire is normális a testalkatod, belenézel a tükörbe, és kövérnek látod magad, ezért bármit megteszel, azért hogy minél soványabb legyél. (nem eszel semmit, vagy egy nap egy almát, vattákat eszel, hogy tele legyen a gyomrod stb)

persze hogy érzik, hogy üres, ezért esznek sokan mint már írtam vattát, vagy durvább esetben hajat :S

2009. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
öhh ez durva és a vattátol nem lessz bajuk???
2009. máj. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!