Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hányszor esztek egy nap?...

Hányszor esztek egy nap? Vizsgaidőszak, stressz befolyásolja?

Figyelt kérdés

Mert nekem most van vizsgaidőszak, meg ilyenkor télen, mikor jönnek a zh-s hetek akkor mindig bemedvézek, és nem nagoyn mozgok:S Aztán ülök egész nap a seggemen a könyvek fölött és tanulok, látástól mikulásig. Reggel kelek, bedobok egy fél zsemlének a felét. Aztán 9kor már éhes vagyok, akkor hamm valami keksz, de csak egy kettő. 11-13 között ahogy időm van, gyors leves, de ez tényleg gyors, az a zacskós bögre leves, második nem is mindig. Aztán 3 után elkezdem érezni, hogy éhes vagyok. Betolok fél-1 liter vizet elalvásig, és olyankor 2-3 óránként eszem. Szendvicset, pudingot, ezt azt. Nasi, csoki, chips sosem. Nem szeretem. Ősszel mindig lefogyok:S Ilyenkor meg párnásodom. Nem nagyon szerencsére, barátom imádja.. Azt mondja olyan formás kis popsim van.


De van, hogy ilyenkor még most fél 11 kor is megéhezem, vagy később...:S ez nem túl jó nem? De mondjuk későn is fekszem, mert tanulás van...


Ti is így vagytok?


2011. dec. 11. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
én is igy vészeltem át a vizsgaidöszakomat.
2011. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok a vizsgaidőszakokon, engem mostanában a lányom tesz próbára. Lehet, hogy rosszul értem, de egész nap próbálsz figyelni, hogy ne egyél sokat, majd délután-estére kijön, hogy nincs benned semmi kaja, és akkor 2 óránként eszel valamit?

Szerintem eleve keveset iszol.

És ha délelőtt-koradélutánra időzítenéd a kalória bevitel nagyrészét, akkor kevésbé párnásodnál talán. :)

Ugyanakkor a tanuláshoz is kell energia, csak az nem mindegy, hogy kekszből vagy gyümölcsből nyered-e. :)

2011. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. hogy az alapkérdésre is válaszoljak:

átlag 5-6szor eszem egy nap, kis adagokat.

Pont úgy mint a 11 hónapos lányom, aki csak akkor eszik, ha én is.

2011. dec. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:)

Nem.. igazából nem figyelek arra, hogy ne egyek. Ennék,csak délelőtt van a hajtás, zh- vizsga, lótifuti, aztán este fele van időm enni. Mondjuk azok a kis párnák azok épp akkorák, hogy kellemes. 165 centi 52 kiló vagyok. Sztem nem vagyok kövér.

Köszönöm a válaszokat!

Jó babázást!:)

2011. dec. 12. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!