Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szabad fogyokurázni gyereknek?...

Szabad fogyokurázni gyereknek? 163 cm vagyok 46 kg 12 eves Én nem érzem magam kovernek. Vagy az vok? Az osztalyban masok fogyokuráznak hulyeség? Szerintetek

Figyelt kérdés
163 cm vagyok 46 kg 12 eves Én nem érzem magam kovernek. Vagy az vok? Az osztalyban masok fogyokuràznak hulyeség? Szerintetek
2012. jan. 2. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyereknek sportolni kell, ha fogyni akar, mivel még fejlődésben vannak.
2012. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tök jó a súlyod, és nem, ne fogyózz, inkább sportolj.
2012. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A súlyoddal semmi baj, és gyerekek nem fogyózhatnak, maximum megkérik anyut, hogy adjnak nekik egészségesebb ételeket, és elmennek sportolni. De neked erre nincs szükséged, ne kövesd az idióta osztálytársaid példáját.
2012. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bele nézel a tükörbe, láthatod, hogy nem vagy kövér, de mozogj sokat és akkor izmosodol. Nagyon szép a sportos kinézet.
2012. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fogyókúrázol, akkor azt kockáztatod, hogy leállsz a növekedésben. Nem éri meg.
2012. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Maximum mértékkel. Tehát a kalóriát csökkenteni, viszont a vitaminokat, tápanyagbevitelt tartani.(nem tudom jól írom-e, de a fehérjére meg az ilyenekre gondolok ezzel)
2012. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!