Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A mikrorostos hummel gél...

A mikrorostos hummel gél lenne a megoldás a puffadás, szorulás ellen? Tapasztalatokat várok!?

Figyelt kérdés

Én most hallottam erről a mikrorostot és probiotikumokat tartalmazó, lekvár szerű gélről. Ami szerintem, teljesen az én problémámra lehet megoldás. Remélem nem átverés:( Bárcsak hamarabb tudtam volna róla, hiába jártam orvosokhoz, sz*rtse mondtak erről, csak hogy IBS meg stressz. Még vastagbél és gyomor tükrözésen is voltam, de nem találtak semmit. Ez volt 2 éve. Azóta is kínlódok a beleimmel, állandó székrekedés, puffadás, gyomorsav és bélfájdogálás. Hiába a korpa, zabpehyely, kefír evés. Szóval aki már próbálta monjdon véleményt, hogy miért szedte, és hatott e. Én amint tudom veszek, és megírom a tapasztalataimat.


Az m1 nappali műsorában egy interjú a feltalálóval.

http://www.youtube.com/watch?v=d_tAMjPDt5w


2012. jan. 7. 04:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel ez csak egy magyar gyártmány, tehát nem a gyógyszeripar érdekszférájába tartozik, itt ne várj erről pozitív véleményt. Ott kérdezd, ahol már vagy tíz éve használják.
2012. jan. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt "itt ne várj erről pozitív véleményt"?

Csak nem a gyógyszermultik irányítanak itt is.

2012. jan. 17. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!