Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen növekedés elősegítő...

Milyen növekedés elősegítő vitaminok, tápanyagok vannak? Hormonos szarsággal nem akarom fertőzni magam! 16/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Hormonos sz.rsággal" nem is fertőzhetnéd magad, mert csak törpenövésű ember kaphat növekedési hormont.

Calcium, D-vitamin. De elsősorban: EGÉSZSÉGES ÉTKEZÉS, ami kielégíti lehetőleg a szervezeted minden vitamin és nyomelemigényét.

2012. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Calciumot szedek,de nem nagyon látom a hatását... más nem segít ??? akármi :)
2012. jan. 12. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:
A szüleid milyen magasak? Te hány cm vagy? Kérdezd meg a szüleid, hogy ők későnérő típusok voltak-e, mert 20 éves korodig még bőven ráérsz. Amúgy nézesd meg a pajzsmirigyed.
2012. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szüleim se magasak :( apum 178-180 cm körül lehet, anyum 168 cm. Én most 177 vagyok, de mindent megszeretnék tenni, hogy magasabb legyek. A 185 cm a célom :) Ja és megkérdeztem, hogy mikor nőttek de egyiknek sincs róla fogalma ....:)
2012. jan. 12. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha 16 éves vagy, akkor 2-3cm-nél többet már valszeg nem fogsz nőni. Persze vannak kivételek, de az átlag már jelentősen nem nő 16 éves kora után.

Én 165 vagyok és már elfogadtam, annak ellenére, hogy nem egyszerű normális ruhát vennem magamnak...

A 177 szerintem nem annyira rettenetesen, borzasztóan rossz! :)

2012. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, nekem apám mindig azt mondta ,hogy az ő korába a sorkatonaság alatt (18 vagy mittomén hány évesen bevonultak) minden lurkó magasabban jött vissza szinte. Lehet ez már megváltozott mert sokat nézik a gyerekek a való világot meg sok chipset esznek de - szerintem ha egészségesebben táplálkoznál , mozognál rendesen esetleg nyújtó gyakorlatokat is végeznél akkor sikered lenne.

Egyébként 177 cm azzal semmi baj nincs én 175 vagyok de egy éve voltam olyan 165 most vagyok 19. Szóval mindenkinek más. Nekem is van olyan oszt társam aki első óta ugyan akkora. Én meg 18 évesen nőttem meg. HÁt ez van :D

2012. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bizony a fiúk 20 éves korukig nőnek, de én lány vagyok, és 18 évesen a végén még nőttem pár centit.

Az viszont nem valószínű, hogy sokkal magasabb leszel apukádnál, de már így sincs sok okod panasznara.

2012. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

szar hogy a haverjaim nagy része magasabb mint én :(

de amit lehet megpróbálok, hogy ezen valamelyest javítsak :)

2012. jan. 12. 21:08
 9/11 anonim ***** válasza:

könnyen kiszámolhatod ezzel:

anyukád+apukád magassága osztva kettővel, plusz kilenc. Tehát, (180+168)/2+9=183 nagyjából, de a "rosszabbik" esetben is csak 1 centivel leszel alacsonyabb - már ha bejön nálad, mert nem mindenkinél, de egy jó kis kiindulópont lehet. Igaz én lány vagyok, de nekem majdnem pontos, sőt túl is nőttem a sajátom négy centivel. :)

2012. jan. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de nemtom, akkor nem kène magasabbnak lennem màr most is .... vagy 5cm azt még 16 fölött is lehet nőni ??
2012. jan. 14. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!