Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol lehet rendelni chiliburner...

Hol lehet rendelni chiliburner fogyokurás tablettákat az interneten?

Figyelt kérdés
Dániában lakom , es itt rendelnék , de nem találok egy oldalt sem ahol tudnék rendelni.
2012. jan. 14. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Dániában nincsenek ilyen agyament baromságok? :O

Akkor énis kiköltözök!

2012. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

mióta létezik Dániában olyan billentyűzet, amin van "é" és "á" betű. Merthogy senki ne mondja nekem, hogy a repülőn cipeli magával, amit 10 euróért kint megvehet. Ezt a kérdést innen írták.


Nem furcsa, hogy cikizős véleményírónk azonnal 25 percen belül reagál egy olyan kérdésre, amit az egész országban még senki sem látott. Nekem az a véleményem, hogy a kérdést és választ is ugyanaz a személy írta. Cikizőském lebuktál.


Elég gáz, hogy a véleményed közepén egy konkurens fogyókúra szer hatalmas reklámja látható. Jobb ha hallgatsz.

2012. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A reklám a gyk.hu oldalon van, nem én teszem oda zsenikém :D

Nyilvánvalóan én vagyok a kérdező mert 25percen belül megláttam 1kérdést.

Elárulnám hogy minden ami zsírégetést igér kamu.

2012. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"mióta létezik Dániában olyan billentyűzet, amin van "é" és "á" betű. Merthogy senki ne mondja nekem, hogy a repülőn cipeli magával, amit 10 euróért kint megvehet. Ezt a kérdést innen írták.


Nem furcsa, hogy cikizős véleményírónk azonnal 25 percen belül reagál egy olyan kérdésre, amit az egész országban még senki sem látott. Nekem az a véleményem, hogy a kérdést és választ is ugyanaz a személy írta. Cikizőském lebuktál.


Elég gáz, hogy a véleményed közepén egy konkurens fogyókúra szer hatalmas reklámja látható. Jobb ha hallgatsz."


Ha nem hiszed gyere daniaba es latogass meg bunko !!!

2012. jan. 19. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!