Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A tej az tényleg káros az...

A tej az tényleg káros az emberi szervezetre?

Figyelt kérdés

sziasztok

[link]

mondtam iskolában, hogy nem jó a tej, erre kiröhögtek meg stb... hogy ilyen meg olyan hülye vagyok

tudtok valami ennél is hivatalosabb oldalt?

én Kezdjük az első okos érvvel: a tejsavó protein is tejből van akkor miért nem jó a tej?


Azért, mert a tejsavó protein tejsavóból van, nem tejből. A protein gyártás nem úgy működik, hogy befarolnak a tehenek a proteingyárba - behajtja őket ...

Bővebben

8 perce · Tetszik · 1


én ezt olvasd el

8 perce · Tetszik


haverom XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD​DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD​DDDDDDDD

7 perce · Tetszik



haverom Ezt a mennyiséget a szervezet nem tudja feldolgozni sem. Valóban, ahogy elérünk egy bizonyos gyermekkort, már szükségtelenné válik az arra örökölt enzim. Ezt a természet így rendelte. A tej méreg az emberi szervezetre.


ezt is elhiszed ugye?:SSSS

7 perce · Tetszik



én kinek van igaza? pityu apukája 100 évig élt mert csak tejet ivott, vagy aki leírja tudományos magyarázattal ASD

5 perce · Tetszik



haverom hagyálmár XDdxXDXDdx akkor a boltokban is mérget osztanak meg mindenhol?:SS D:AASD:ASD

5 perce · Tetszik



én ASD hol van leírva hogy méreg? _D_DD_

5 perce · Tetszik



én [link] itt sehol se találommagazin.builder.hu | Miért nem jó tej? - dedócikk!

magazin.builder.hu

Body builder életmód magazin



4 perce · Tetszik ·



haverom előbb másoltam-.- meg irtad is hogy elhiszed

4 perce · Tetszik

én honnan másoltad?

4 perce · Tetszik



haverom amit irtak az üzenőfaladra:D

3 perce · Tetszik



én lol azt nem is én írtam és hogy méregh az egy hülyeség

3 perce · Tetszik



én tudod a káros és a méreg között van egy kis különbség

3 perce · Tetszik



én eszel 1 hamburgert meg iszol ciánt

3 perce · Tetszik



én remélem érted

2 perce · Tetszik



haverom de hogylenne már káros hülyegyerek:D

én az én lennék, a haverom pedig a haverom :D


2012. jan. 16. 16:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

Én igazán nem tudom hogy jó-e a tej, de én mióta élek mindig iszom, mert enélkül nem tudok meglenni!

Mellette sajt, joghurt, túró is.

persze mellette sokszor édességet eszek, de 30 éves nő vagyok és nem igazán volt rossz fogam... persze lehet genetika, de szerintem a tejtermékek tökéletesek a fehérje és Ca-pótlásra.

2012. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
meg tapasztalat szerint a fogat is védik, ugye?
2012. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Aczél ezen szakadtam :D
2012. jan. 16. 17:01
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

áh az a gond, hogy ide mindenki mindent leír..

én bunyózok, ezért jók a fogaim, egészséges vagyok, szép a szemem..

mert én ezt tapasztaltam. és ilyen alapon mindenki jön a hülyeségeivel. nem ám hogy milyen tanulmányt olvasott, mit tanult az élelmezéstudományi egyetemen, hanem hogy ő tejet iszik és milyen egészséges. pedig a kérdés ezzel nem jut előrébb, mert az egyik leginkább vitatott témáról van szó, de azért hozzászól olyan akinek lövése sincsen.

2012. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16%

A tehéntej a bocinak való. Nem az embernek. Ennyi.

És Aczél már jól megmondta, nála a pont. :)

2012. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ,hogy házi tehéntej, vagy a bolti, mert az nagyon hígított állagú.Viszont ha non-stop csak tejet iszol-eszel semmi gyümölcsöt, vagyis ha nem változatosan akkor annyi hátránya lehet, hogy hízni fogsz ennyi..
2012. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!