Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tartós éhség + hányinger...

Tartós éhség + hányinger mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hetek óta folyamatosan éhes vagyok, de nem esik jól az étel, szinte mindentől émelygek. Mi a fene lehet ez? MIt csináljak ellene? Utóbbi időszakom elég stresszes, attól lehet? Mert az most elmúlni nem nagyon fog.

(Ha másnak is eszébe jut, ami az én első gondolatom volt: fogamzásgátlót szedek, és menstruáltam már, amióta ez a probléma fennáll, úgyhogy terhesség nem valószínű.)


2012. jan. 16. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
sok gyomorsav?
2012. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az ilyet csinál? :( Na, de arra legalább lehet kapni 600féle vackot, amivel kezelhető.

köszi!

2012. jan. 16. 23:32
 3/3 anonim válasza:

Hali !

Igen sok a savad, vagy enyhe reflux-od van. Az olyan amikor nem zár a gyomorszáj rendesen és a sav visszajön picit, Tesómnak és nekem is meg pár ismerősömnek is van ilyen. Menj el orvoshoz, az a biztos, és ne görnyedve ülj egész nap a gép előtt :)

2012. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!