Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezzel az életmóddal meddig...

Ezzel az életmóddal meddig húzom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

mai napom pl. így nézett ki: A reggelim egy szál cigi volt, majd fél1 körül is elszívtam egy szálat, három óra körül megettem két kiflit két kockasajttal, majd később egy almát, egy kispohár natúrjoghurtot, este pedig sajtos-levelestésztásbigyuszkát, majd mentem kihányni.

20/l


2012. jan. 18. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Hááát.. itt én úgy látom nem a cigivel van a fő baj.

Miért nem eszel rendesen? Miért hánytál? Beteg vagy, vagy szintén a súly miatt? Nem piszkálódásból kérdezem, szeretnék tényleg segíteni. Ha a súlyod miatt van, akkor elmondanád, hogy hány kiló és centi vagy? Attól, hogy fogyózol, még enned kell. Ezen az oldalon is rengeteg jó étrendet találhatsz (már ha ki tudod szedni a hülyeségek közül)

Mióta éled ezt az életmódot? Semmi Eü. problémád nincs emiatt?

2012. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Amúgy elég rendszertelenül eszek, általában délután eszek először, mert suliba lusta vagyok magammal kaját vinni.

Hányni csak mostanában kezdtem el, de nem erőlködöm, csak eldöntöm, hogy "na én ezt most kihányom" és jön magától...

Amúgy meg nagyon dagadt vagyok, legalább 15 kg-ot le kellene adnom... :S

2012. jan. 18. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Ha ilyen jól megy a kívánságra hányás, akkor így fog menni a fogyás is. Egyél rendesen. Napi 5x kis adagokat. A reggeli a legfontosabb. sportolj min. heti 3x.

Szerinted ha az étkezési szabályoknak az ellenkezőjét csinálod, akkor mitől lenne jobb?

Másrészt ha hánysz, igen, nem tudnak felszívódni a tápanyagok (->betegség), és fogyni fogsz. Na de nem zsírból, hanem izomból. Ugyanannyi háj marad majd rajtad, csak jobban fog látszani, és még ducibbnak érzed magad. Sürgősen kezdj el edzeni, hogy zsírból tudj fogyni. Nem vicc. Ha ezt csinálod, na akkor leszel dagadt. Ha 15kilót kell fogynod, az nem vészes, nyárra szép alakod lehet, ha mindent jól csinálsz.

18/L

2012. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. jan. 19. 15:53
 5/6 anonim válasza:
Tudom mennyire nehéz beismerni, de Téged nem emlékeztet ez egy "A" betűs betegségre?
2012. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, nem emlékeztet semmilyen "a" betűs betegségre...
2012. febr. 7. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!