Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezzel az életmóddal hízhatok?

Ezzel az életmóddal hízhatok?

Figyelt kérdés
Az egyéni táplálék-piramisom alján a tejtermékek állnak (tej 2,8, kefír, zsírszegény joghurt, ivójoghurt), szóval nagyon sok tejterméket fogyasztok, cukrosat és naturt egyaránt. Sőt, a tejfogyasztásom jóval lehagyja a többi ételt amit még eszek. Húst nem szoktam enni, mert nem szeretem. Érzem hogy gyorsabb lett az anyagcsrém, de erős hasmenésem nincsen. Napi 1500 kcal-nál soha nem eszem többet, ezt megfigyeltem, sőt vannak olyan napok amikor nincs kedvem semmihez, ilyenkor elvagyok fél liter ivójoghurttal egész nap. Sportolni nem szoktam, de amint jön a jó idő, többett leszek a szabadban és nem buszozom annyit. :) Szóval így hízni fogok? Mert eddig ekkora tejivászat nem volt jellemző rám. (Sajnos, mert rájöttem hogy nagyon szeretem.)
2010. febr. 15. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

1500 kalóriával garantáltan nem fogsz hízni, mert ennyi kb. a BMR (alapjáraton ennyit fogyaszt a szervezet).

Szóval a kövérségtől nem kell félned, bár az egészséges táplálkozástól igen messze vagy. Azért nem ártana rost, zöldség, gyümölcs, magvak egy kis hús, stb..

2010. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha fogyókúrának szánod akkor tuti jó lesz!!Kitartás ,én is eszem ezeket és én is 1500on vagyok ,de nekem nagyon fogynom kell-és megindult a súlyom,akkor csak jó és nem hízol,hanem fogysz.
2010. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!