Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék a cukorbetegsége...

Hogyan tudnék a cukorbetegségem ellenére hízni?

Figyelt kérdés
21 vagyok és 60 kiló, magas(~175) és vékony, kondiztam is pedig a megelőző fél évben, igaz a betegség miatt nem olyan nagy erőkifejtéssel. amúgy a betegség előtt is fennállt, hogy nem híztam. Van erre valami kombinált diéta? :)
2012. jan. 26. 07:22
 1/5 Izomvigyor válasza:

Az egyik legfontosabb edzéz közben a helyes táplálkozás. Ha terheled a szervezeted tapasztalatom szerint éhesebb leszel és mivel folyamatosan használod a tested, igényelni is fogja a táplálékot. Ha nehezen hízol, nem ajánlom, hogy sok kardio gyakorlatot, pl futás, kerékpár spinning, ezekből csak rövid sorozatokat csinálj, pl 10 perc gyorsfutás. Nem azt mondom, hogy egyáltalán ne végezz ilyen gyakorlatokat. Javaslom, hogy keress rá goo.le-n testépítéssel kapcsolatos oldalakra.

Próbálj sok szénhidrátot enni, kerüld a lisztes ételeket, mert azok csak vizezik az izmod, a rizs pl ideális. Tesco színes rizs nagyon finom és pl a jázmin gyors rizs 10perc alatt megfő. Próbálj naponta többször, 3 óránként enni amennyit csak bírsz! Egyél mellé húst is, nem jó ha a fehérjét kihagyod. Sajna ez drága mulatság pl minden nap rizset meg csirkemellet enni meg rohadt unalmas is, de próbálj meg kül fűszerkeverékeket készíteni szájízed szerint és könnyebb lesz.

Ha sehogy sem haladsz fogadj fel egy edzőt, járj el konditerembe, sokat lehet tőlük tanulni, ha csak 1-2 hónapra is veszed igénybe, de az izületeid kinyírod, ha nem helyesen csinálsz gyakorlatokat.

Javaslom a TRX es edzéseket. Ezzel semmi bajod nem lesz.


Ha bővebb információkra vagy kíváncsi ezekkel kaPcsolatban írv privátban és akkor segítek.

2012. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 juharp válasza:
Arra is gondolj, hogy kövéren sokkal veszélyesebb a cukorbaj (és sok más betegség is), mintha sovány vagy.
2012. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
emeld a CH adagot, és ne csinálj semmit egész nap. hidd el gyorsan felhízol. akkor meg majd az lesz a probléma, hogy hogy fogyj vissza.
2012. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a szarkazmus ellenére köszönöm a választ, azok a vékony hölgyek, akik jó alakjuk ellenére fogyni szeretnének, ezt biztos nagyra értékelnék.

többieknek köszönöm a hasznos tanácsokat, mindig is nehezen szedtem fel magamra súlyt, mert nagyon hiperaktív vagyok, rendszeresen sportolok, még gyakran pihenésképp is. az edzésre jobban fogok készülni, és most a doki megemelte egy picit az inzulinadagom, ezért többet ehetek majd egy kevéssel, meglátjuk mi sül ki belőle

2012. jan. 31. 09:53
 5/5 A kérdező kommentje:
*fogyni<->hízni .. bocsánat..
2012. jan. 31. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!