Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet egy ember folyton...

Mitől lehet egy ember folyton éhes (a sok kajamennyiség ellenére)?

Figyelt kérdés
Rengeteget eszek az elmúlt időben, mégis folyamatosan korog a gyomrom és mar, úgy, hogy majd' éhen veszek! Mitől lehet ez?? (Például az elmúlt két órában megettem kettő kiflit és egy jól megpakolt szendvicset, egy fél tábla csokit és jópár karácsonyi sütit, de még mindig éhes vagyok! Hogy lehet ez? Mit tehetnék ellene?
2009. dec. 26. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kamasz vagy, ez teljesen normális, ha idősebb akkor picit kellemetlen. Esetleg szedj valami savlekötőt. Pl: Reni
2009. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez normális, nekem is ennyitől jön meg az étvágyam :).

Komolyra fordítva: rendszeresen egyél, pontosan meghatározott időpontokban, és ha ezt rendszeresen teszed akkor elmúlik.

2009. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, akárhány éves vagy ez nem normális! én 16 vagyok tehát "fejlődő szervezet" de egy nap alatt nem eszem meg ennyi kaját.
2009. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 30 évesen 83 kilómmal megeszek egy 45-ös pizzát, és akkor vacsoráig nem vagyok éhes.

Szóval a mennyiség az relatív.

2009. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van?
2009. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, am a pajzmirigyemet a jövő héten fogják megnézni...:)
2010. jan. 9. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!