Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy vegyem rá magam hogy ne...

Hogy vegyem rá magam hogy ne csak egészségtelen kajákat egyek?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy reggelente semmit nem iszom általában, csak akkor ha tényleg nagyon szomjas vagyok és kábé 2 decit max. Délután megiszom minden nap 3-4 pohár nesteát (havas szilvásat) és minden hétköznap a kajáldában eszek sült krumplit meg rántott sajtot. Nagyon kevésszer eszek gyümölcsöt és igen rendszertelenül... Erről szeretnék leszokni, csak nagyon lusta vagyok hozzákezdeni, meg anyagilag sem állunk úgy hogy minden nap bio ételt meg ilyeneket egyek-igyak... :( segitsetek!
2012. jan. 27. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szedj vitamin kapszulákat , tablettákat , több mint a semmi.
2012. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

hát igen az alap baj a lustaság.... meg az akarat hiánya.

nem kell bio kaja az egészséges élethez. elég ha nem hamburgert meg sültkrumpplit zabálsz. és ne is haragudj de ha anynira csorok vagytok akkor hogyan futja nesteára??? egy csoronál az üditö luxus nem tudtad? szimpla vizet kéne innod az is egészségesebb meg teákat...olcsobban kijönnél mint az üditökkel. a kajálda is luxus egy csoronak. ha otthon föznél rizst rántott sajttal már sokkal jobb vagy. esetleg zöldségekkel is probálkozhatnál. de ha finnyás vagy és nem eszel semmit akkor tudlak sajnálni.megennél napi egy almát és akkor se kéne gyümölcshegyekre költened....uristen...a kifogással van baj nem azzal hogy nincs pénz....

2012. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyorsétteremnél még az is jobb, ha ételfutárral hozatsz kaját ebédre, abban vannak főzelékek, levesek, zöldséges fitness ételek, lehet válogatni és nem drága. Én munkahelyre rendelem hét közben és átlag 3000-re jön ki egy hétre. Egészségkonyhát választottam, állítólag tartósítószer-mentesen főznek.
2012. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Az hogy rendel kaját vagy beül valahova és megebédel az nem luxus.Én biztos nem főznék előtte lévő nap arra hogy következő nap egyem a másnapos hideg kaját, ha megmikrózom az már nem ugyanolyan mintha frissen enném.Van kaja jegyem amiből bővel kifutja hogy mindig mikor dolgozok meleg ételt egyek.De mindig viszek magammal valami gyümölcsöt , hol egy almát , vagy banánt , körtét ,valami gyümölcsöt naponta eszek.
2012. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attol függ hol eszik.nyilván vannak kajarendelök ahol olcsobb de az legalább változatos.és ritkán sem luxus. de én azt vettem ki hogy minden nap üditön és sültkrumplin él. a kajáldában is tutira van zöldség....
2012. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszii a válaszokat, lehet hogy talán.... esetleg megkóstolok majd valami mást is :)

#2-nek: Nem azt mondtam, hogy csóró vagyok, csak azt, hogy nincs annyi pénzem, hogy minden nap be tudjak vásárolni.. Szóval tescos szarokra van pénzem de az nem a legegészségesebb vagy a legjobb minőségű, esetleg nem a legfrissebb.. ha érted, hogy mire gondolok... mert amikor ezt leírtam értelmesebben hangzott mint amikor el is olvastam.. :)

2012. jan. 27. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Főképp a lustaság a gond. Amúgy hidd el, kicsivel több pénzt megér az egészséged. Már azzal sokat segítesz, ha több folyadékot(ami alatt ásványvizet, akár csapivizet és teákat értek) viszel be a szervezetedbe. A gyorséttermi ételeket elsősorban próbáld meg a minimálisra csökkenteni. Az még szerintem belefér, ha mondjuk hetente betérsz oda, és rendelsz valamit. Egyél sok gyümölcsöt, nem kell kifejezetten a "Bio" szócskával ellátottakat, megteszi a normális is.
2012. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tökmindegy hogy tescos borsot veszel vagy mást. oké a gagyi nem fö meg rendesen általában,de veszel egy nagy répát, egy zöldséget,,borsot, kukoricakonzervet,megpárolod füszerezed és kész a zöldségköret. isteni. ahoz meg kisütsz mondjuk egy csirkemellet(nem rántani) valami finom füszerrel és isteni kaja. máris egészségesebb vagy ráadásul ha csak magadnak csinálod megvan belöle 3 napi ebéded. de kettö tuti. és nem kerül tul sokba...levest is megcsinálsz egy zöldséglevest husgomboccal ha már annyira husmániás vagy és az is egy laktato finom kaja. én mindig 3 napra fözök. annál nincs olcsobb ha magadnak fözöl.az exem is hust hussal evett amig meg nem kostolta a kajáimat. azota zöldségmániás és visszasirja a tárkonyos zöldséglevesemet.

én is imádom a hust de egy natur zöldségköretet is meg tudnék enni egy hétig. annyira finom. de én mindent szeretek.

csak vissza kéne venni a "nem vagyok én nyul" felfogásbol.

2012. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!