Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A zöld teát h igyam? Tehetek...

A zöld teát h igyam? Tehetek bele citromlevet? Vagy csak üresen szabad?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy izesitheted mint a fekete teát, de nem érdemes. Kostold meg teljesen izesités nélkül. Én nagyon szeretem, izesitve meg sem iszom.
2012. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet citromlével - ha úgy izlik! nekem finom üresen, de ha valakinek nem lehet kis citromlé vagy/és méz.

Jó tudni, hogy az igazi zöld teát: ~70°-os vízzel jó leönteni (megvárni, míg a víz kicsit visszahül),

és 4-5 'perc után szűrni. És azt is, elég élénkítő, tehát du 5 után már nem olyan jó, mert hosszan tart a hatása, és nem tudok esetleg elaludni. Reggel a legjobb:))

2012. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dimono sepi válasza:
szerintem simán idd én is ittam zöldteát citromlével de nekem a zöld tea borzalmas volt meg zöldtea citromlével az is borzalmas ha szereted akkor csak ajánlani tudom,jó fogyasztó.Fogyaszd egésszségel!
2012. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!