Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennnyire egészségtelen a...

Mucus98 kérdése:

Mennnyire egészségtelen a bulémia?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Bulímia!


"A bulímia mögött meghúzódó személyiség- és önértékelési zavarok, továbbá a depresszió öngyilkosság elkövetésére késztetheti a beteget. Sohase mondjunk olyat a betegnek, hogy a gyógyulása "csak akarat kérdése", meg "jobb lenne, ha összeszedné magát", stb. Ezek a súlyos kritikai megjegyzések ugyanis csak fokozzák az önértékelési zavart és a depressziót, ami a beteg állapotát súlyosbíthatja."


[link]

2012. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon, egyszerűbb ha koplalsz vagy fényevő leszel legalább nem szenvedteted az érzékszerveidet.
2012. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon. Bele lehet halni.
2012. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

- a túl sok kajamennyiségtől félő a gyomorfal kirepedése (egyszerűen nem bír tovább tágulni)

- sav miatt nyelőcső vérzés, fekély, aztán rák

- gyomor záróizom gyengülés

- reflux, gyomorégés, spontán hányás

- víz- és ionháztartási zavarok > különféle szívbajok

2012. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy halálos, ne kezdd el.


- én refluxos lettem, állandóan szomjas vagyok, aztán ha teleittam magam, kihányom, mert nem tudom megtartani

- néha véreset hányok

- fáradékony, gyenge, erőtlen vagyok

- legszívesebben egész nap aludnék

- sokat ég a gyomrom, rengetegszer felpuffadok (most is tüzel)

- zsírosra édes, édesre zsíros > hányás, ha akarom, ha nem

2012. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én egy hónapja hánytatom magam. napjában többször is. kevés evéssel kombinlom. tegnap nm ettem egész nap semmit és rengeteg mennyiségü epe jött ki belölem.


barátnöm szenvedett benne. minidg meséli hogy vele mi történt és komoly dolgokrol van szo.vérthányt, korházba került, 20% esély van rá hogy gyereke lehet mert olyan anorexis is lett töle.kimaradt évekig a menszesze. folyotn fáj a nyelöcsöve. nem sok kellett neki hogy kilyukadjon neki

engem hidegen hagynak, de tudom hogy egyszer megbánom mjad hogy nem figyletem rá


de ebböl nem lehet kigyogyulni. max nyugalmi állapotok vannak

2012. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kitty1976 válasza:
Nagyon nagyon veszélyes a dolog. Elég sok bunkó van, aki azt hiszi, hogy ez csak egy "ostoba csaj dili". Tényleg bele lehet halni!!! Ne kezdd el!!! De ha már elkezdted, hülyeség az is, hogy nincs visszaút. Egy jó barátnőm meggyógyult. Majdnem belehalt, de már 13 éve rendben van!! A következő kérdésed az legyen ki tud jó orvost ajánlani, mert az a legfontosabb!!!
2012. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!