Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészséges vagy...

Mennyire egészséges vagy egészségtelen?

Figyelt kérdés
ha 2 naponta reggelire 2 tojásból rántottát készítek?
2012. febr. 7. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha egeszsegesen akarsz elni, akkor mindig azt kell fogyasztani, amit a szervezeted megkivan. A tartositassal keszult eteleket keruld, a mennyisegre vigyazz! Rendszeres mozgast ne felesd el! Amikor egy etelt kivansz, azt jelenti, hogy a szervezetednek olyan vit. ill. asvanyokra van szuksege, amit abbol az etelbol megkap pl.
2012. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tojás alapvetően nagyon egészséges. Élelmiszeripari suliba jártam, és egyszer néztünk a tojásról egy oktató filmet :D Nem győzték hangsúlyozni, hogy gyakran fogyasszunk tojást, mert sok benne a fehérje, és nem hízlal.
2012. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Hozzátéve még, teljesen egyetértek az első válaszolóval, azt kell enned, amit kívánsz. A szervezeted mindig tudja, mire van szüksége. Ez egy várandós nőnél pláne megfigyelhető, de alapvetően is így működik.
2012. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt, amikor azt ettem, amit kívántam.

Nem ettem elegendő normális ételt, nagyon-nagyon sokat nassoltam és egy hét alatt ettem annyi zöldséget és gyümölcsöt, amit egy nap alatt kellett volna megennem. Hízni nem híztam, mert nem vagyok hajlamos rá, illetve mert hiába a sok nass, normális kaja kevés fogyott.

Inkább megpróbálok kevésbé hallgatni az evéssel kapcsolatos kívánalmaimra... azóta egészségesebb vagyok.

2012. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rendben van. De ha kétszer ennyi tojást ennél, az is rendben lenne. :)


Azért azzal, h mit kíván az ember szervezete, manapság nagyon vigyázni kell. Be is csapják az érzékeinket, meg töményen fogyasztjuk a cukrot (rengeteg mindenben ott van), amihez pedig csak a gyümölcsökből "szabadna" hozzájussunk. A szénhidrát is eteti magát, minél többet eszünk belőle, annál többre vágyunk.

2012. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj ezzel. Fehérjében gazdag, ami az izomépítéshez szükségeltetik, emellett egészséges, nincs tele zsírral. Mondjuk a zsírról annyit, hogy szalonna mellette vagy kolbász pótolja a hiányt. :D

Ettől függetlenül teljesen rendben van, nem lesz semmi bajod tőle. Ilyeneket kell enni, nem gyorséttermi szemeteket. :D

2012. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!