Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak az én gyomron olyan hogy...

Csak az én gyomron olyan hogy mindegy mit eszek, egy csomót fingok tőle?

Figyelt kérdés

tudom hogy kéne mennem orvoshoz, már voltam, a legutóbbi vmi emésztést segítő tablettát adott. csak azt nemértem hogy most akkor ez így lesz örökre hogy nekem szednem kell életem végéig?


milyen értelmes vizsgálat tudná kideríteni hogy mi okozza?


18f



2012. febr. 17. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Más tünet nincs? Pl. hasfájás, puffadás stb.?
2012. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, én puffadok is, meg szinte állandóan hangos a gyomrom. Írtak rá egy csomó féle gyógyszert egymás után, de nem használt egyik se. Hasi ultrahangon voltam, negatív. Most megyek majd gyomortükrözésre, majd meglátjuk, mi lesz.
2012. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az espumisan segít, de persze nem szedhetem örökké. Én is sok vizsgálaton voltam, de eddig minden negatív. De nem rég elkezdtem probiotikumot szedni, ami nagyon jó és a háziorvosom is ajánlotta. Lehet, hogy vmi ételallergia áll a dolog mögött.
2012. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!